Region: International
Language: English
Change

Interaktyvi kalėdinė ekskursija visai šeimai

Interaktyvi kalėdinė ekskursija vaikus nuves į Senamiesčio gatveles ir kiemus, kuriuose gyvena medžių dvasios, mažosios eglutės, mediniai angeliukai 👼 ir šventinis laukimas. Kur ir dėl ko buvo pradėtos puošti 🎄 eglutės, kaip miestiečiai ruošėsi svarbiausioms metų 🔔 šventėms, kokiame kieme gyvena pasislėpęs angeliukas, kur yra Kalėdų senelio bažnyčia – šias istorijas išgirdę mažieji, o taip pat ir suaugę, kitaip supras, kas yra Kalėdos ir jų laukimas taps dar prasmingesnis. Ekskursijoje naudojami įvairūs daiktai, žaidybiniai elementai, padedantys vaikams suprasti ir pajusti pasakojimus.

🎄 Trukmė: 1 val. 15 min.
👉 Ekskursijos pradžia: ant Rotušės laiptų
⭕ Ekskursijos pabaiga: Mikalojaus bažnyčia

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu ❄️ oru, lauksime Jūsų šiltai ir patogiai ☃️ apsirengusių ir šventiškai nusiteikusių! 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location