Region: International
Language: English
Change

Irklenčių DEMO pamoka Šventojoje | SUPshop

Liepos 6d. kviečiame Jus į DEMO pamoką, kurioje turėsite galimybę išbandyti įvairias skirtingų gamintojų irklentes, pasibandyti norimus modelius, o taip pat sužinoti daugiau apie irklentes bei teisingą irklavimą. 

Pamokoje jūsų lauks:

  • Irklenčių pristatymas - kuo skiriasi irklenčių tipai, kaip pasirinkti sau tinkamiausią. Apžvelgsime ir aksesuarų bei detalių svarbą - į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis įrangą;
  • Kaip paruošti įrangą plaukimui: kaip prisipūsti irklentę, koks turi būti tinkamas irklo aukštis;
  • Instruktoriai papasakos apie svarbiausius saugaus plaukimo principus: didžiausios rizikos ir kaip jų išvengti;
  • Teisinga irklavimo technika: kada ir kaip atsistoti ant irklentės, kaip teisingai laikyti irklą bei kaip valdyti irklentę;
  • Nuolaidos įrangai bei aksesuarams

Pamoką veda sertifikuoti (ASI kvalifikacijas turintys) instruktoriai, nuolat savo žinias apie irklentes bei irklenčių sportą tobulinantys tarptautiniuose instruktorių kursuose bei konferencijose. Jie ne tik noriai pasidalins su jumis savo turimomis žiniomis, bet ir užtikrins saugią mokymosi atmosferą.

LAIKAS. Startuojame 14:00. Pamokos trukmė 1:30 val. Po pamokos dalyviams bus skirta papildoma 1 val. savarankiškam pasiplaukiojimui, naujų modelių išbandymui.

VIETA. Susitinkame Šventojoje, ant Šventosios upės kranto, prie Šventosios Beždžionių tilto  (vietos nuoroda: https://goo.gl/maps/eyqsJFNUa5nFHrx1A

APRANGA. Apsirenkite laisva, sportiška apranga, kuri nevaržytų judesių. Patariame plaukti basomis. Dėl viso pikto turėkite su savimi atsarginį drabužių komplektą.

KAINA. Pamokos kaina - 25 Eur asmeniui.

BILIETAI. Bilietas yra Jūsų registracija į renginį. Papildomai registruotis nebereikia. Jei mūsų internetinėje sveitainėje esate nusižiūrėję pageidaujamą irklentės modelį, kurį norėtumėte išbandyti, galite pridėti jo pavadinimą komentare.

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu arba pinigai grąžinami. Tokiu atveju informuosime dalyvius asmeniškai telefonu, norodytu perkant bilietus.

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį ir dėl savo neatvykimo iš anksto iki renginio nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam tikram renginiui.

Event location