Region: International
Language: English
Change

Irklenčių turas Gaujos upe (Cēsis - Līgatne) | goSUP

Kviečiame į goSUP irklenčių turą viena gražiausių Latvijos upių Gauja!  Mus lydės vietinis Latvijos irklenčių instruktorius-gidas.

GAUJA.  Įspūdingiausia Latvijos  upė, apsupta nuostabių skardžių Gauja yra ta upė kurią mūsų kaimynai labiausiai rekomenduoja išbandyti jų šalyje. Plauksime gražiausia šios upės atkarpa, kuri teka per Gaujos Nacionalinį parką nuo Cesio iki Līgatne.  Galėsime pasigrožėti krantus puošiančiais Briediši, Vecupe, Edernieku, Leimaņu, Spriņģu uolomis ir kitomis žavingomis atodangos. Praplauksime pro didingą Ķūķu uolą.  

LAIKAS. Prašome atvykti iki 12.00,  kartu vyksime  į starto vietą. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksime. Maršruto ilgis apie 18 km, tai yra apie 4-5 val. plaukimo žemyn upe. Visam turui reikėtų planuoti iki 6 val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Ciesis miestelyje, MAXIMA XX parduotuvės aikštelėjė Valmieras iela 17A, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvia. Nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/mdXd1DRp19NXYPK29 

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės priklausomai nuo oro, jei žada vėsesnį orą - turėkite šiltesnių drabužių. Plaukimas vyks gamtoje, tad nepamirškite pasirūpinti repelentais nuo mašalų, apsauga nuo saulės bei geriamu vandeniu. Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus). 

KAINA. Turo kaina - 50 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga,  vietinis gidas).

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju turo dalyviai informuojami asmeniškai susiekus bilietų pirkimo metu nurodytu telefonu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 14 m. su lydinčiu suaugusiu. Išimtys daromos goSUP mokyklos mokiniams. 
Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki jos pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data ir laikas nurodyti biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti į kitą turą, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą paslaugą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location