Region: International
Language: English
Change

Irklenčių turas Merkio žemupiu 06-01 | goSUP

Savaitgalio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų irklenčių (SUP) turo Merkio upe.

Plauksime Merkio žemupiu, nuo Puvočių iki legendomis apipinto Merkinės piliakalnio. Šis maršrutas labai smagus, Merkys jau susirinkęs savo intakų vandenis teka greitesne srove, tačiau kelyje beveik nėra kliūčių, tad maršrutas saugus ir pirmą kartą plaukiantiems irklente.  

LAIKAS. Prašome atvykti iki 11.00, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą, ten lauksime Mes su visa Jums paruošta įranga. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis apie 13 km, tai yra apie 3-4 val. plaukimo žemyn upe. Visai ekspedicijai reikėtų planuoti iki 5val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Merkinės miestelyje prie Merkinės piliakalnio esančioje aikštelėjė
nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/JWhEo5b2whjnFBJTA Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės priklausomai nuo oro, jei žada vėsesnį orą - turėkite šiltesnių drabužių. Plaukti vėsiu oru rekomenduojama su specialia avalyne arba sportiniais batais. Plaukimas vyks gamtoje, tad nepamirškite pasirūpinti repelentais nuo mašalų, apsauga nuo saulės bei geriamu vandeniu. Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus). 

KAINA. Turo Merkio upe kaina 40 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą). 
Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 10 m. su lydinčiu suaugusiu. PRIEŠ PERKANT BILIETĄ VAIKAMS BŪTINA TELEFONU SUSISIEKTI SU ORGANIZATORIAIS, NES VAIKIŠKŲ IRKLENČIŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS.  Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia. 

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, bilietas laikomas panaudotu. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą turą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location