Region: International
Language: English
Change

IŠTIKIMYBĖ SAU / Naujametinis seminaras

Šią tradiciją puoselėjame jau 7 metus - Naujuosius pradedame seminaru ♛IŠTIKIMYBĖ SAU♛, kurio metu įsipareigojame nepalikti savo svajonių atsitiktinumui, plėsti mums duotų galimybių horizontus ir vis labiau džiaugtis gyvenimu, kurį pačios kuriame.

Kviečiame ir 2023 metus pradėti ✧SIELOS VIZIJOS✧ – išsigryninkite tikslus, sustiprinkite motyvaciją ir sužinokite, kada ir kokiose srityse ✧VISATA JUS PALAIKO✧!!!

Padarykime tą kartu jau sausio 3-iosios vakare!

2 DALIŲ NAUJAMETINIO SEMINARO METU JŪSŲ LAUKIA:

GRUPINĖ VEDŲ ASTROLOGIJOS KONSULTACIJA

Tūkstantmečius skaičiuojančio Vedų astrologijos mokslo akimis pažvelgsime į esmines 2023 metų tendencijas, susikoncentruodami į tuos laikotarpius metuose, per kuriuos į gyvenimą plūstels didžiausi gerovės ir išsipildymo srautai. Susitikimo metu Vedų astrologė Shanti Viktorija astrologiniais žingsneliais ves jus link atsakymų (pagal jūsų asmeninį astrologinį žemėlapį) į klausimus:

Kokie yra 2023 m. galios laikotarpiai, kaip galite jiems pasiruošti ir kada jie vyks?

✧Kokiais periodais planetos ypatingai palaikys jus fizinio, emocinio, dvasinio augimo kelyje?

✧Kada palankiausias laikas pamatyti pažeidžiamas savo gyvenimo vietas ir kaip su tuo susitvarkyti?

✧Kur link jus kviečia Visata ir kaip tuo sąmoningai pasinaudoti?

GRUPINĖ EGZISTENCINIO KOUČINGO SESIJA

Per giluminius klausimus ir vizualizacijos praktiką atversime erdvę vidiniams atsakymams gimti. Šie atsakymai suteiks energijos pokyčiui, aiškumo ir tikrumo dėl to, kur link 2023 metais nuoširdžiai norisi ir svarbu judėti. Seminaro metu egzistencinio koučingo specialistė Raminta Lapinskaitė padės kiekvienam dalyviui išsigryninti:

✧Kokie yra svarbiausi jūsų 2023 m. siekiai ir prioritetai?

✧Kas trukdo siekti asmeninių laimėjimų ir kaip galite įveikti šias kliūtis?

✧Kas jums padėtų gauti jėgų ir motyvacijos kasdien?

 

SVARBU!

♡Artėjant renginiui mokymų grupėje bus patalpinta informacija: kur ir kaip suvesti savo gimimo duomenis, kad seminaro metu po ranka galėtumėte turėti SAVO ASMENINĮ ASTROLOGINĮ ŽEMĖLAPĮ.

♡Seminaro dėka jūs susidėliosite TIKSLUS, išsigryninsite PRIORITETUS, susikoncentruosite į tą kryptį, kuri jums svarbiausia 2023 m.

♡Taip pat praturtinsite save vertingomis žiniomis apie individualius ir globalius PASIKEITIMUS 2023 m., kas leis jums susivienyti su Visatos ritmais ir susikurti daugiau harmonijos tiek išoriniame, tiek ir vidiniame gyvenime.

♡Šios žinios padės jums brangų jūsų gyvenimo laiką pašvęsti tam, kam išties verta pašvęsti – savivertei, gerovei ir pilnatvei kurti!

SEMINARĄ VEDA dvi saviugdos specialistės, VšĮ Sąmoningų santykių studija įkūrėjos, seminarų ir stovyklų autorės:

Raminta Lapinskaitė - saviugdos mentorė, egzistencinio koučingo specialistė, rašytoja. https://www.ramintalapinskaite.lt

Shanti Viktorija - Vedų astrologė (su astrologija gyvenimą sieja jau 20 m.) energetinio konsultavimo bei tantros praktikė. www.astrologijaTau.lt

 

DATA: 2022.01.03

Antradienio vakaras

TRUKMĖ: 2,5 val. 18.00-20.30 val.

VIETA: Uždara Facebook grupė. Nuorodą į ją rasite savo Paysera biliete. Jei negalėsite sudalyvauti tiesiogiai, seminaro įrašas bus pasiekiamas dar visą savaitę.

Pinigai už bilietus NEGRĄŽINAMI!