Region: International
Language: english
Change

Itališka vakarienė su Luigi Carletti

Pasak italų, chi trova un amico, trova un tesoro - kas rado draugą, tas rado lobį. 

Mes seniai draugaujame su Carletti šeima, kartų kartom auginančia alyvmedžius ir spaudžiančia puikų alyvuogių aliejų - kitąmet jų spaudykla "Antico Frantoio Carletti" švęs 400 metų jubiliejų! O dabar nusprendėme, kad mūsų draugystė per svarbi, kad apsiribotų tik aliejumi bei (retesniais, nei norėtumėm) apsilankymais Italijoje, ir skelbiame oficialų "Greitos Sraigės" ir Carletti šeimos restorano "TrattOliva" susibičiuliavimą! 

Tai progai pažymėti gruodžio 12 d., ketvirtadienį, 19 val. skelbiame ypatingą itališką vakarienę, kurioje dalyvaus ir pats restorano savininkas Luigi Carletti, vaišinsiantis savo firminiu desertu, kuris vėliau puikuosis ir mūsų nuolatiniame meniu. Vakarienė bus, kaip ir priklauso, šeimyniška, draugiška ir skirta dalinimuisi - vieta prie stalo, maistu bei įspūdžiais!

Vakarą pradėsime šviežio Carletti alyvuogių aliejaus, bruschettų ir Umbrijos delikatesų degustacija - vaišinsitės šviežiu bei brandintu Pecorino sūriu ir vytintomis gėrybėmis: kumpiu Prosciuto di Norcia, dešromis Cojoni di Mulo, Salamino Schiacciato, Salame Aquilano, Palle di Nono, Salame al Tartufo, kiaulienos sprandine Capocollo, kiaulienos šonine pancetta.

Itališka vakarienė neįsivaizduojama be pastos, tad po užkandžių galvas apsuks šviežiais juodaisiais trumais prakvipę tagliatelle.

Žiemos žvarbą vaikysime pagrindiniu patiekalu, ossobucco con la gremolata - sočiu veršienos kulninės troškiniu su žolelių, česnako ir citrinos žievelės pagardu.

Ir, galiausiai, vakaro žvaigždė - tiramisu, toks, koks patiekiamas restorane TrattOliva, pagamintas paties Luigi Carletti! Šis desertas sugeba pakerėti net ir nemėgstančius saldumynų, tad būtinai pasilikite jam vietos!

Iki draugiško pasimatymo Dvarčionyse!

 

 

Event location