Region: International
Language: English
Change

Jono Basanavičiaus pėdsakais Vilniuje: ekskursija šeimoms

Tėvams jis buvo Jonas, mylimajai - Hanušas, studijų draugams – “Litvomanas”, o mums jis tautos budintojas, patriarchas – Jonas Basanavičius. Jo vardu pavadintos 5 mokyklos, gatvės Bulgarijoje, 41- Lietuvoje. Daktaro atvaizdas puošė 1 ir 50 litų banknotus, o skulptūros, pasklidusios po visa Lietuvą, iki šiol mums primena šio iškilaus žmogaus darbą vardan savo gimtinės ir lietuvių tautos. Kodėl J. Basanavičius buvo toks, koks buvo? Kaip jis augo? Kaip jam sekėsi Bulgarijoje? Prahoje? Vienoje? O kaip meilė? Ar tik Lietuvą mylėjo daktaras? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakysime ekskursijos metu, keliaudami Vilniuje paliktais daktaro pėdsakais. 


✅ Trukmė: apie 1 val. 30 min
👉 Ekskursijos pradžia: 16:00 prie paminklo Jonui Basanavičiui
⭕ Ekskursijos pabaiga: 17:30 Vilniaus gatvė
🕷 Kaina: 10,00€. Bilietas reikalingas vaikams ir suaugusiems.

👨‍👩‍👧‍👦 Ar vaikai dalyvaus vieni, ar su tėveliais, priklauso nuo šeimos pasirinkimo. Mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti vieni, jeigu jie patys nori būti vieni. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jeigu lis ar snigs? Ekskursija tikrai bus, o jums siūlome tiesiog pasiimti skėčius ir šiltai apsirengti:)

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location