Region: International
Language: English
Change

Ką darai, daryk gerai! #8 Vilnius

Kviečiam į jau aštuntąjį „Ką darai - daryk gerai!" renginį 💥

 

Šių renginių esminis tikslas atsakyt į visų mūsų širdyse virpantį klausimą: „Kaip ir aš galiu mylimą veiklą paversti savo kasdieniniu darbu ir tikrų tikriausiu pragyvenimo šaltiniu?"

Jei gali iš pirmo žvilgsnio itin sėkmingi renginio pranešėjai - gali ir tu. Tik ateik pasiklausyti, kaip!

Labai paprastai: pranešimai apie kūrybišką darbą ir netradicinį gyvenimą. Laukiam visų renginyje, o pranešėjai žadėjo, kad kalbės labai TIKRAI, labai atvirai apie tai, kaip dirba ir gyvena. 

 

Pranešėjai: 

Saulius Baradinskas apie režisūrą ir kaip atrodė jo kelias iš skolų link pirmo filmo. Kaip reikėjo imt, nukarpyt visus saugius užsakymus, kurie tik blaškydavo ir susikaupus atrast savo kryptį. Ir net tada kyla klausimas: o kas dabar? Kaip dabar? Apie tai ir jo pranešimas!

Gilma Teodora Gylytė - viena DO ARCHITECTS įkūrėjų. Kaip prasidėjo viena įspūdingiausių architektūros agentūrų Lietuvoje? Kaip sukurti tokį verslą?

Ne viskas Gilmos kelyje buvo vien nauji projektai ir kelionės po bienales. Buvo labai sunkių momentų ir išmoktų pamokų. Apie jas ir apie tai, kaip iš savo aistros sukurti verslą ir ateikite pasiklausyti!

Justas Janauskas - Vinted ir HumansApp įkūrėjas, pažadėjo dar nepapasakotom ir labai žmogiškom istorijom, kas nutinka iš gyvenimo norint daugiau, pasidalinti renginyje. O kartu su savo verslo ir gyvenimo partnere Gabija Grušaitė dovanoja vienam renginio dalyvių vakarienę jų namuose! Kam? Paaiškės renginio metu! 💥

Bilietų dar yra, jie sparčiai tirpsta:https://bit.ly/2Mt5chu


Durys 18 val., renginio pradžia 19val., Kablys. 

Laukiam jūsų! 

 

P.s. mes mokomės ir augam. Šįkart bus mažiau pranešimų, kad nepavargtumėt bei renginys nenusitęstų. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location