KAIP TAPTI SAVO GYVENIMO ŠEIMININKU? | MAŽEIKIAI

ŽYDRŪNO SADAUSKO PASKAITA | MAŽEIKIAI
RUGPJŪČIO 10 D. 17.30 – 20.30

KAS TAI?
Tai 3 val. paskaita, kurioje suprasi, kodėl tau nesiseka kai kuriose gyvenimo sferose ir sužinosi, kaip tai pakeisti. bet prieš tai truputėlis įžangos: Kartą vedžiau mokymus vaikams, kažkas iš jų paklausė, o ką veikiu aš? Pagalvojau, terminas "Veidoskaita" tikriausiai skambės kaip mums žodis "ateiviai". Tada pabandžiau paaiškinti vaikų kalba:
- Žinote, yra tokie dėdės, kurie remontuoja mašinas?
Vaikai vieningai atsakė, kad: - Taip!
- Tai va, vaikučiai, vieni dėdės remontuoja mašinas, o aš - remontuoju žmonių galvas.
Vienas vaikas (matyt labiau pažengęs) mestelėjo repliką - klausimą : - Psichologas?
- Kažkas panašaus, bet ne visai tai...
• • • • •
Aš nesu studijavęs psichologijos ir nesu klasikinis psichologas.. Ir tikriausiai čia turėčiau dėkoti Kūrėjui, nes sutikau daug žmonių, kurie baigė psichologijos studijas ir turimos žinios jiems nepadėjo. Nenagrinėsiu, kur psichologijos mokslo problema, bet pasakysiu tiek: mano, kaip ir tavo, gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Tai turėjo savo pasekmių, su kuriomis nesitvarkant, charakteris būna pakankamai griaunantis. Savo galvą man reikėjo "susidėlioti" pačiam. Bandžiau įvairiausius  metodus ir, dar nepradėjęs, jau būdavau skeptiškas. Bet, jei gaudavau rezultatą, fiksuodavau kaip veiksmingą techniką. Teko paskaityti ir klasikinės psichologijos, psichiatrijos veikalus. Psichiatrija patiko. Psichologija pasirodė per primityvi. Svarbiausia ką atradau - ideali sistema, jei kalbame apie žmogaus psichiką, tiesiog neegzistuoja. Visi vienur ar kitur esame nukrypę nuo normos, kuri nustatoma lyginat vidurkį. Bet labiausiai džiaugiuosi, kad pavyko rasti metodus ir praktikas, kurios tikrai duoda rezultatą. Plačiau apie tai paskaitoje!


KODĖL VERTA?
Neabejoju, kad esi normos ribose ir nematai poreikio save remontuoti, bet tikriausiai pažįsti žmonių, kurie akivaizdžiai nukrypsta nuo normos ribų ir jiems praverstų pagalba. Problema, kad nukrypęs nuo normos, nesuvokia problemos. Pabandykite akivaizdų alkoholiką apkaltinti alkoholizmu. Jis išsigins, kad neturi jokios problemos. Taip pat neabejoju, kad ir pats rasi sau naudingų įžvalgų! 

Taigi, kviečiu į 3 valandų paskaitą tavo mieste, kurioje ne tik praeisi pagreitintą praktinės psihiatrijos kursą, bet svarbiausia - sužinosi apie įrankius ir technikas, kurios padės lengvai ir efektyviai pakeisti situaciją ir pagaliau pradėti valdyti savo gyvenimą, o ne būti aplinkybių auka. 
 

LEKTORIUS
Žydrūnas Sadauskas - unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei penkeri metai studijuoja ir taiko
praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatyta pagrindinius žmogaus charakterio parametrus ir juos keisti esant poreikiui. Jis taip pat ieško atsakymų į egzistencinius gyvenimo klausimus.

Plačiau apie Žydrūno veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/atrask.savo.pasaukima/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PASKAITOS KAINA VIENAM ASMENIUI 15 Eur. ( nuo rugpjūčio mėn. 7 d.  bilieto kaina 20 eur)
 

Event location