Region: International
Language: English
Change

„Kaip užauginti 5 auksines žąsis iki pensijos?“ (Kaune)

„Kaip užauginti 5 auksines žąsis iki pensijos?“

 

PRAKTINIS SEMINARAS apie TAUPYMĄ-KAUPIMĄ bei INVESTAVIMO planą.

 

Pirmą kartą Lietuvoje Finansų ir kreditų valdymo asociacija kartu su nepriklausomais kreditų ekspertais viešai pristatys taupymo-kaupimo ir investavimo planą. Nepriklausomi finansų specialistai ir vartotojų asociacijos kartu su 100 gyvybės draudimo klientų, turinčių sutartis, atliks tyrimą, kurio metu padarys išvadas, kiek vidutiniškai žmonės sumoka ir kiek sukaupia/praranda iš kaupiamųjų gyvybės draudimų.

 

KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS?

Seminaras skirtas žmonėms, kurie nori turėti savo asmeninį ilgalaikį pensijos planą ir SUPRANTA, kad mokamos mažos SODROS pensijos, II pensijų pakopos ir gyvybės draudimo kaupimo produktai nepadės sukurti orios senatvės. Taip pat šis seminaras yra SVARBUS tiems, kurie JAU turi pasirašę gyvybės draudimo produktus bei yra susipažinę su savo gyvybės draudimo sutarties finansine ataskaita ir ABEJOJA, kad sukaups vaikų mokslams ir savo oriai pensijai. 

Kodėl jums verta dalyvauti?

  • Sužinosite, kokius žvėriškai didelius administracinius mokesčius mokate už gyvybės draudimo kaupimo produktus Lietuvoje ir kokius mokesčius moka gyvybės draudimo klientai kitose Europos šalyse.
  • Sužinosite, kurį iš siūlomų 3 pensijų anuitetų rinktis, kad nepermokėtumėte mokesčių.
  • Teisingai susidėliosite savo asmeninį pensijos planą ir sužinosite, nuo ko pradėti, kad susikurtumėte mažiausiai 5 pensijos šaltinius. 

Kokią naudą gausite?

  • Priimsite SAU teisingą sprendimą, kur ir už kokią sumą labiausiai apsimoka draustis savo ar savo vaikų gyvybę. 
  • Išgirsite patarimus iš nepriklausomų finansų specialistų, kurie daugiau kaip 10 m. dirba su gyvybės draudimo produktais, pensijų planais. Jie pasidalins TEISINGA sistema, padėsiančia (be bankų, gyvybės draudimo ir pensijų fondų kompanijų patarimų) paprastai ir saugiai patiems susikurti taupymo-kaupimo ir investavimo planą.
  • Visa tai padės Jums sutaupyti didelius administracinius mokesčius, dėl ko priedas prie „Sodros“ pensijos taps solidesnis.
  • O svarbiausia, gausite 100 gyvybės draudimo klientų sutarčių ataskaitų apibendrinimą, iš kurio pamatysite, kiek žmonės sumokėjo, sukaupė ar prarado per gyvybės draudimo produktus.
  • Suprasite, kodėl vieni žmonės moka už savo gyvybės draudimą 7-10 Eur/mėn. o kiti 30-50-100 Eur/mėn.

 

Seminaro temos:

1.      PAPRASTAI APIE ŠEIMOS TAUPYMO-KAUPIMO IR INVESTAVIMO PLANĄ:

Užduotis kiekvienai šeimai, turinčiai skolų ir paskolų:

I dalis. Pinigų taupymas, vedant šeimos biudžetą ir apsiperkant.

II dalis. Sukaupti 6 mėn. GRYNŲ pinigų šeimos išlaidų rezervą (EURAIS), kuris padės praradus darbą ar atsiradus neplanuotoms išlaidoms.

III dalis. Sukaupti 6 mėn. TIKRŲ pinigų rezervą AUKSU ir SIDABRU, kuris padės sureguliuoti infliaciją sukauptam rezervui (gryniems pinigams, auksu ir sidabru).

IV dalis. Saugus investavimas - kad sukauptumėte pinigų vaikų mokslams ir savo finansinei laisvei - investuoti tik ten, kur supranti.

V. dalis. Geri kreditai (būsto, verslui ar studijų).

2.      Ar žinote, kiek metų dar gyvensite sulaukę senatvės pensijos amžiaus ir kokias pensijas gausite? 
3.      Kas yra pensijų anuitetas ir kurį iš trijų siūlomų variantų pasirinkti? 
4.      Kiek kainuoja pensijų anuitetas ir ar galima jo nepirkti? 
5.      Ar mokate teisingą kainą už savo gyvybės draudimą?
6.      Kaip teisingai apsidrausti savo GYVYBĘ, kad nepermokėtumėte ir sukauptumėte 6 mėn. pinigų rezervą?
7.      Kam būtina apsidrausti gyvybės draudimu ir kam neverta to daryti, kad be reikalo nepermokėtumėte draudimo kompanijoms didelių administracinių mokesčių?

 

Seminaro lektoriai:

1. MARIUS JANSONAS

Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje Nr. 1

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 30 000 000 eurų paskolų palūkanų. Pradėjęs karjerą paskolų ir finansų sektoriuje 2005 metais, Marius dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu. Marius Jansonas taip pat yra Rotary International RK „Concordia 1826“ valdybos narys, BNI klubo narys, 3 metus ėjo Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininko pareigas. Šiuo metu Marius teikia privačias konsultacijas šeimoms, verslui ir organizuoja didžiausią kasmetinę konferenciją šeimos finansų valdymo tema „Finansų savaitgalis“ ir veda seminarus.

 

2. VALENTINAS MASKOLIŪNAS

Finansų ekspertas

Nuo 2000 m. dirba su gyvybės draudimo produktais. Darbo pradžia – UADBB InBro Klaipėdos skyriaus vadovas, grupės vadovas Metlife gyvybės draudimo kompanijoje, grupės vadovas UAB Finsaltas, bet tik brokeris turi didžiausią laisvę parinkti tinkamiausius draudimus. Draudimo brokerio pareiga išmanyti visus siūlomus draudimo ir kaupimo produktus. Sukauptas didelis žinių bagažas. Ieškota ir alternatyvių taupymo bei draudimo
formų.
„Nuo 2018 m. esu tik finansinis konsultantas, nesuinteresuotas parduoti draudimą. Šiai dienai galima teigti, kad po detalaus šeimos poreikių išsiaiškinimo galima pasiūlyti gerus sprendimus. Tai gali būti ne tik draudimo produktai.“ - sako p. V. Maskoliūnas

 

3. EVALDAS VALEIŠA

„Sodros” vyriausiasis aktuaras

Draudimo ekspertas turintis daugiau kaip 20 metų patirties, keturiomis kalbomis išleisto draudimo vadovėlio bendraautorius, KTU docentas-praktikas, Lietuvos aktuarų draugijos valdybos narys ir pirmojo Baltijos šalyse gyvybės draudimo startuolio bendraįkūrėjas. Evaldas didžiąją savo karjeros dalį dirbo didžiausios gyvybės draudimo bendrovės Baltijos šalyse valdyboje ir vadovavo tarptautinei komandai produktų kūrimo, finansų ir rizikos valdymo bei aktuarinėje srityse.

Event location