Region: International
Language: English
Change

Kalbantys Kalėdų gyvūnai: kalėdinė ekskursija šeimoms II

Gruodžio mėnesį Vilniaus gyvūnai prabils ir papasakos jums, kaip atrasti kelią tarp klaidžių gatvių, sudėtingų pasirinkimų ir didelių norų. Smalsiai tyrinėdami miesto gatves susipažinsime su jose gyvenančiais keturkojais, sparnuočiais ir šliaužikais, kurie papasakos apie tolimus kraštus, jaudinančias svajones, kalėdinius stebuklus, tikėjimą, sapnus ir burtus. Jie mus atlydės iki norų medžio, kuris švelniai apkabins jūsų troškimus ir padės rasti būdų juos išpildyti. Tai ekskursija visai šeimai, į kurią kviečiame ne tik vaikus su tėvais, bet ir suaugusius be vaikų: nes kur kas smagiau ir džiugiau gyventi, kai padėti surasti kelią link svajonių padeda kalbantys gyvūnai.
 

🎄 Trukmė: 1 val. 30 min.

👉 Ekskursijos pradžia: Aušros vartai

⭕ Ekskursijos pabaiga: Sirvydo skveras 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu ❄️ oru, lauksime Jūsų šiltai ir patogiai ☃️ apsirengusių ir šventiškai nusiteikusių! 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location