Region: International
Language: English
Change

Kalėdinės Klaipėdos istorijos: potyrių ekskursija visai šeimai

Šviečiančios🎄Klaipėdos senamiesčio gatvelės mus nuves per senojo miesto istorijas, kurios kvies pajusti, patirti, liesti, uosti, ragauti ir išgirsti. Tai istorijos apie šventinį laukimą, eglutes, netikėtumus ir stebinančias miesto detales, uostamiesčio žmonių gyvenimus ir netgi 🔔keistenybes. Netgi eglučių puošimas Lietuvoje laikytas nesusipratimu, kai tuo tarpu Mažojoje Lietuvoje tai buvo džiaugsminga ir prasminga veikla.

Dėl ko Kalėdų senelis neturi vaikų 👼, kuo svarbūs kaminkrėčiai šventėms, kokią eglutę galėjo puošti Anikė ir jos vyrai, dėl ko karalienė Luizė ir karalius Frydrichas kiekvienas Kalėdas minėdavo ypatingių ypatingiausiai smagiai, skaniai ir garsiai? Šias istorijas išgirdę mažieji, o taip pat ir suaugę, kitaip supras, kas yra Kalėdos ir jų laukimas taps dar prasmingesnis.

Ekskursijoje naudojami įvairūs daiktai, žaidybiniai elementai, padedantys vaikams suprasti ir pajusti pasakojimus. Nes mes atrandame ir mokomės žaisdami!

👨‍👩‍👧‍👦 Ekskursija ir jos interaktyvi forma kurta galvojant apie 5-10 metų vaikus, tačiau turinys tinkamas ir suaugusiems. Ekskursijoje mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti ir vieni, gali ir su tėvais – tai yra šeimos sprendimas. 

🎄 Trukmė: 1 val. 15 min.
👉 Ekskursijos pradžia: Teatro aikštėje prie eglutės
⭕ Ekskursijos pabaiga: Mažosios Lietuvos muziejaus kiemelyje (Didžioji vandens g. 2)

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu ❄️ oru, lauksime Jūsų šiltai ir patogiai ☃️ apsirengusių ir šventiškai nusiteikusių! 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams. Jeigu turite klausimų, pasikalbėkite su Laima. +370 671 23264

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location