Region: International
Language: English
Change

Kalėdinis žygis Dzūkijoje "Musmirių takais"

Shinrin-yoku tai terminas, reiškiantis “miško įkvėpimą” arba “miško vonias”. Šis sveikatos būdas buvo išvystytas Japonijoje 1980’aisiais ir tapo pagrindiniu prevencinės medicinos įrankiu. Japonijos ir Pietų Korėjos mokslininkai atliko daug tyrimų, apibūdinančių laiko leidimo miško paklotėje naudą sveikatai. Jų atradimai populiarina miško vonias visame pasaulyje. Idėja labai paprasta: leidžiant laiką gamtoje visiškai atsipalaidavus, galima atsigauti ir pailsėti tiek fiziškai tiek dvasiškai. 

Kviečiame leistis į turiningą Kalėdinį žygį musmirių takais. Žygio metu atrasime įdomiausias miško vietas, atliksime miško terapijos shinrin-yoku pratimus, o prie miško gludumoje rusenančio laužo dalinsimės žiemiškomis istorijomis.  

Grožėsimės vienu vandeningiausiu ir trumpiausiu Lietuvos upeliu Skroblumi, tyrinėsime paslaptingąją Laumės balą, ieškosime senesnės už Kuršių Neriją miške stūksančios kopos, kurioje pailsėję  keliausime į legendomis apipintą Trikampio ežerą, prie kurio užkūrę ugnį šildysimės, užkandžiausime  ir klausysimės istorijų apie Kalėdų senelį, Šiaurės pašvaistes ir šamanų mitologiją. Grįždami tyrinėsime užpelkėjusį ežerą – Ežeraitį.

Susitikimo vieta: Puvočių kaimas, Varėnos raj. 
Pradžia: 10:00
Pabaiga: 16:00
Trukmė: 5-6 h
Atstumas: apie 15 km
Organizatorius: Miško terapijos projektas shinrin-yoku.lt
Gidas: Ignas Kazlauskas
Kaina: 10 Eur

* Nakvynė į kainą neįtraukta. Nakvynės kaina: 15 Eur / asmeniui. Jei norite užsisakyti kambarį nakčiai, kreipkitės: 861150066 arba www.puvociai.lt