Region: International
Language: English
Change

Karantino užbaigimui

Nuo 2018 metų sukūrėme 20 internetinių kursų skirtų sustiprinti dalyvius fiziškai, emociškai ir mentaliai. Su grupe dažniausiai pasiekdavome daugiau nei pažadėdavom. Pirmieji Lietuvoje pradėjome vesti fizinių praktikų kursus online. Pirmieji Lietuvoje sukūrėme ir įgyvendinome kursus 7 energijos centram (čakrom) treniruoti.

 

Jei norime pozytyvau pokyčio aplinkoje, jis turi prasidėti mūsų viduje.

 

Šio kurso metu treniruosime visą (iš daug energijos centrų sudedantį) savo kasos kanalą. Kuris atsakingas už  sąžiningumą, atvirumą, priėmimą ir tiesą.

 

Kai pas žmones šis kanalas neveikia pilnavertiškai jie tampa lengvai paveikiami ir nešioja šias emocijas:

Nerimas

Savigrauža

Abeajojimas savimi

Savanaudiškumas

Įtarumas

Įkyrumas

 

Jei šios savybės, jums trukdo viduje arba jūsų aplinkoje, pataikėt labai taikliai, nes Karantino užbaigimo kursas kaip tik jums.

 

KAIP VYKS TRENIRAVIMASIS?

Du kartus per savaitę, 'live' sesijų metu, - taškinio masažo pagalba, joginėm praktikom ir Įgalinimo technikom atverinėsim ir suintensyvinsim savo kasos energijos kanalą. Įrašai bus prieinami viso kurso metu, todėl praktikas galima kartoti kasdien, tokiu būdu galima labiau pažinti save ir turėti didesnius pasiekimus.

 

 

KAS VEDA KURSĄ?

Laurynas Kavoliukas - žmogus sukūręs lietuviškas Įgalinimo praktikas. Įvykdęs daugiau kaip 400 valandų paskaitų ir treniruočių gyvame eteryje. Padėjęs tūkstančiams žmonių pagerinti savo gyvenimo kokybę ir fizinius pajėgumus. Savo pašaukimo keliu sekantis nuo 21 metų, kai metė darbą Lietuvos ginkluotose pajėgose ir išvažiavo į Kiniją treniruotis Shaolin akademijos praktikų, kur nepaisant ekstremalių šalčių ir karščių, aukšto intensyvumo treniruotės vykdavo po 7 valandas per dieną.  

Per savo pravestų 19 internetinių kursų, nuolat su grupę pasiekiantis įspūdingus ir užtikrintus rezultatus. Savo kursuose, Laurynas, sukuria saugią ir palankią aplinką, kiekvienam dalyviui atsiskleisti ir judėti pirmyn, savo tempu, kruopščiai rūpinasi kiekvienu grupėje besitreniruojančiuoju ir siekiančiu tobulėti.  

 

Pradžia: Gegužės 1d.

Pabaiga: Birželio 1d.

KAINA: 49 Eur (saviugdos treneriam ir įgalinančio turinio kūrėjam, turintiems namažiau kaip 1 metų patirtį savo veikloje, šiam kursui suteikiame 30% nuolaida)  

 

Event location