KARMA - BAUSMĖ AR GALIMYBĖ? | VILNIUS

KAIP ATVESTI Į DOROS KELIĄ?

KOVO 23 D. 18.00 – 21.00

KAS TAI?

ŽYDRŪNO SADAUSKO 3 val. paskaita , kurioje išsamiai panagrinėsime tai, ką vadiname "karma"!

Kiekvienas esame girdėję žodį „karma“. Nors tikroji žodžio reikšmė – darbas, veikla, kūrinys, visi suprantame, kaip unikalų Visatos priežasties ir pasekmės dėsnį, kuris atsako už kiekvieno asmens buvimo, pasirinkimų ir net ketinimų ką nors daryti mechanizmo veikimą. Jei išmesti visą mistiką, viskas skamba dar papraščiau - visus mus valdo pusiausvyros principas. Taip sistema susibalansuoja pati save!
Pusiausvyros principas - tai dėsningumas, veikiantis bet kokiomis sąlygomis. Pusiausvyros principas sukuria ir padeda užtikrinti taisykles, kuriomis turėtų vadovautis žmogus. Pusiausvyros principas turi savyje keletą dėsningumų, kurie užtikriną principo veikimą ir taip išlaiko pusiausvyrą. Plačiau apie tai paskaitoje! Daugelis girdėjome pasakojimus, kaip staiga žmogui kažkas nutinka, kas gerą ir laimingą gyvenimą tiesiog apverčia aukštyn kojomis? Buvusi puiki sveikata staiga kritiškai pablogėja, sėkmė ar gerovė, fortūna nuo žmogaus nusisuka, artimas žmogus išduoda pačiu skaudžiausiu būdu. Dažniausiai puolame kaltinti likimą ir kartais net sakome "tokia karma"! Iš tiesų visos mūsų nelaimės ir tragedijos labai lengvai paaiškinamos iš pusiausvyros principo perspektyvos...

Rytų išminčiai sako: "Koks tavo charakteris, tokios ir aplinkybės aplink tave." Jei priimti teiginį, kad 5% mūsų karmos sudaro aplinkybės, o 95% reakcija į jas tampa aišku, kad charakteris yra didelė mūsų likimo dalis. Kaip charakteris įtakoja ir kaip jį keisti, išsamiai aptarsime jau paskaitoje "KARMA - BAUSMĖ AR GALIMYBĖ?"

Tikriausiai esate girdėję tokius terminus kaip "Giminės karma"? Tai irgi lengvai demistifikuojama per pusiausvyros principą! Parodykit man žmones, kurie sudaro giminę, aš Jums pasakysiu jų potencialą ir jų "prakeikimo" priežastį. Ir tai nebus jokia mistika. Jei kažkurioje šeimoje sumažinami moraliniai standartai ir šeima pradeda maišytis su bet kuo - lauk "prakeikimo"!

Kiekvienam tikriausiai įdomu suprasti dabar dažną pasakymą „karmos taškai“? Karmos taškai – tai sąvoka, padedanti mums suvokti palaipsninį karmos kaupimąsi. Jeigu įsivaizduotume, kad už vieną gerą darbą žmogus gauna pliusą, o už vieną blogą darbą gauna minusą, tuomet per tam tikrą laikotarpį, norėdami įvertinti esamą karmą, galėtume sudėti tuos taškus ir matyti, kokią karmą žmogus užsidirbo – gerąją (su pliuso ženklu) ar blogąją (su minuso ženklu). Ir jei priimti tai - atsiranda prieštaravimas tarp paties pusiasvyros dėsnio. Aš Jums garantuoju, kad žemėje gėrio ir blogio visada yra daugmaž po lygiai. Kiekvienam tikriausiai kils klausimas kaip taip? Pagal pusiausvyros principą, jei laimėtų žemėje gėris, jis iškart išsigimtų ir pavirstų į blogį. Kiekvienas esate susidūręs su situaciją, kai norėjote gero, o viskas gavosi atvirkščiai. Čia akivaizdus pusiausvyros principo veikimo mechanizmas. Akylesnis skaitytojas turėjo prieiti ir kitos išvados, kuri padėjo suprasti, kodėl egzistuoja Dievas ir Velnias!


LEKTORIUS
Žydrūnas Sadauskas - unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei penkeri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatytį pagrindinius žmogaus charakterio parametrus ir juos keisti esant poreikiui. Jis taip pat ieško atsakymų į egzistencinius gyvenimo klausimus.

Plačiau apie Žydrūno veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/atrask.savo.pasaukima/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PASKAITOS KAINA VIENAM ASMENIUI 15 Eur. ( nuo kovo mėn. 19 d.  bilieto kaina 20 eur)

Event location