Region: International
Language: English
Change

"KAS LAIMĖS MILIJONĄ" 2020.03.25 18 val.

Bilieto kaina: 10,50 €; 13,50 €  (bilieto kaina 10 €; 13 €, paslaugos mokestis 0,50 ct.). 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 m, neužimant papildomos vietos.

 

SUDEGUSIO TEATRO ARTISTĖ APOLIONIJA ZIZIRSKIENĖ ŠVENČIA KŪRYBINIO DARBO JUBILIEJŲ ! ! !.


   Cirko artistai, estrados žvaigždės, humoro grandai... kovo 25 dieną suvažiuos į Marijampolės kultūros centrą sveikinti Jubiliatės. Nepraleiskite progos ir Jūs !
   Niekaip nepavyko sužinoti kelintas jubiliejus – 40, 50, o gal 60 metų? Kaip ir dera moteriškei, Apolionija savo metų neišduoda. Sklando gandas, kad koncerto metu žiūrovai sužinos daug smulkių, o gal ir pikantiškų detalių iš artistės gyvenimo.
   Aišku viena – NUOBODŽIAUTI NETEKS !


   Visi žiūrovai kviečiami dalyvauti žaidime „KAS LAIMĖS MILIJONĄ?“. Kiekvienas, įžengęs į salę, gaus žaidimo bilietą. Į jį reikės surašyti atsakymus į klausimus, kurie bus skelbiami koncerto metu, todėl atsineškit rašymo priemones. Susitikimo pabaigoje užpildytus bilietus sumesim į kašikėlį ir, gerokai pamaišę, ištrauksim vieną, kuriai ar kuriam įteiksim išsvajotąjį milijoną! (Milijonas tikrai bus – tik ne eurais)

   Hole veiks Apolionijos vadybininko Vaido Pračkailos tapybos paroda.

   Dar viena įdomybė – iš praeitų metų derliaus Apolionija svečiams ir žiūrovams paruošė savo gamybos „Jubiliejinių prieskonių“, skirtų pagardinti mėsos, žuvies, daržovių beigi Jūsų fantazijos patiekalus. Atsinešę keletą eurų tų prieskonių galėsite įsigyti prieš koncertą bei pertraukos metu.

   Daugiau apie programos dalyvius prašome pasiskaityti Apolionijos Zizirskienės facebook-e:

https://www.facebook.com/events/2181392038836237/ 

Tad, kovo 25 dieną 18 valandą Marijampolės kultūros centre Jūsų laukia grandiozinis, autobiografinis, dviejų dalių, estrados, cirko ir humoro šou „KAS LAIMĖS MILIJONĄ?“, skirtas Apolionijos Zizirskienės kūrybinio darbo jubiliejui !

IKI SUSITIKIMO ! ! !

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Bilietai nekeičiami, negrąžinami. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Renginys filmuojamas, fotografuojamas. 

Event location