Region: International
Language: English
Change

KASTETAS | albumo MAESTRO pristatymo rečitalis

Šimtai koncertų su G&G Sindikatu, dešimtys albumų, interviu, festivalių ir įvairiausių turnė. Bet vis dar norisi save išbandyti naujose formose. Kartais parašyti romaną, kartais detektyvinę repo istoriją o kartais tiesiog sugroti rečitalį, kaip ir pridera tikram „maestro“.

Vienam vakarui kviečiu Jus į Tamsta klubą pasiklausyti šiek tiek Novelių, šiek tiek kriminalinių Žėručio gatvės kronikų ir žinoma prie bokalo šiek tiek pasinerti į vidutinio amžiaus krizės kamuojamo Maestro siautulį.

„Maestro“ – tai trečiasis Kastyčio Sarnicko, geriau visiems žinomo, kaip grupės G&G Sindikatas nario – Kasteto solinis albumas. Prieš kelis mėnesius pasirodęs muzikos pasiklausymo platformose buvo puikiai įvertintas kritikų ir apžvalgininkų. Šių metų pradžioje įgavęs fizinį pavidalą vinilo plokštelės pavidalu, galų gale suskambės ir gyvai, Tamsa klube, vasario 15 dieną,  padedant gerai žinomiems instrumentalistams.

Kastytis Sarnickas - Kastetas - vokalas
Ieva Baranauskaitė - klavišiniai
Gabrielius Rimeika - bosas
Mykolas Baranauskas - būgnai
Vaidas Grišmanauskas - gitara

Maestro internete: 

Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ok69FESUruMCbNQUVlax8?si=NbqCSACYRBis4fEt7Gaoww

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=wa7PVEh2lws

 

Vieta: Tamsta klubas, A. Strazdelio g. 1, Vilnius

Durys: 18:30

Renginio pradžia: 20:00

Dvi dalys

Staliukų rezervavimas: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

N-18 | Nepilnamečiai įleidžiami su tėvų palyda

Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location