Region: International
Language: English
Change

Klounados pagrindai

Kursą sudaro šios temos- emocijų raiška kūne, malonumas būti scenoje, buvimas čia ir dabar,   buvimas problemoje, girdėjimas, matymas, darbas su partneriu, žaidimo ieškojimas, statusai, nuoseklios ir originalios klouno tapatybės paieškos ir gilinimas.

Per klounadą labiau priimk ir pamilk save. Atrask savo komiškąją dalį.  Publika juokiasi ir jai patinka, tik tada kai tikra. Kiekvienas klounas savaime, iš savęs neša siužetą. Dažnai platesnį, nei atrodo. Tai ne mentalinė kūryba, kilusi iš gerų idėjų, bet intuityvi kūryba, kur aktoriaus kūnas leidžia sau būti vieta, kuri įkūnija viršasmeninius archetipus, kurie pasireiškia mūsų gyvenime.

Kursą veda- Indrė Lencevičiūtė- aktorė, kūrėja, klounė jau 11 metų dirbanti humoro srityje. Dirba organizacijoje ,, Raudonos nosys- gydytojai klounai“, paraleliai vysto klounados žanrą profesionalioje Lietuvos teatro scenoje, yra baigusi profesionalios klounados mokyklą ,,Le Samovar“ Prancūzijoje.

Kviečiami naujokai.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location