Region: International
Language: English
Change

Knyga KITOKS KARJERISTAS (GO GIVER). Paskutiniai 14 vnt.

Knyga KITOKS KARJERISTAS (GO GIVER). Autoriai: Bob Burg ir John David Mann

 Paskutiniai 14 vnt.

IŠPARDAVIMAS

DABAR TIK 10 eur + 2 eur pristatymas

 

Kaip užsakyti?

Spauskite mygtuką "Pirkti", eikite pirkimo proceso žingsniais, suveskite visą informaciją ir apmokėkite.

Knygą pristatysime 5 darbo dienų bėgyje.

SVARBU: Liko tik 14 vnt

 

Apie knygą:

 

Tarptautiniu bestseleriu tapusi knyga „Misija: Kitoks karjeristas“  – istorija apie tai, kaip žmogus gali siekti didelių tikslų ne lipdamas kitiems per galvas, bet duodamas; norėdamas padėti.

„Misija: Kitoks karjeristas“  išversta daugiau nei į 20 pasaulio kalbų ir pelniusi daugybę apdovanojimų.

Grožinės literatūros stiliumi parašyta istorija pasakoja apie sėkmės besivaikantį ambicingą vaikiną, karštligiškai siekiantį susigrąžinti prarastą stambų klientą ir taip pagerinti savo veiklos įmonėje rezultatus. Tačiau siužetas pakrypsta tokia linkme, kad mažai kas tiki, jog taip įmanoma.

Bob Burg – verslininkas ir gerai žinomas pranešėjas, kalbantis įvairiose korporacijose ir asociacijose visame pasaulyje, įskaitant Fortune 500 įmones, frančizes ir daugybę tiesioginių pardavimų organizacijų. Taip pat jis yra parašęs knygą Iš priešų į sąjungininkus: įtikink žmones be manipuliacijos ar prievartos (Adversaries into Allies: Win People Over Without Manipulation or Coercion). Daugiau: www.burg.com.

John David Mann – apdovanojimų laimėjęs rašytojas, kurio knygos prieinamos dvidešimt keturiomis kalbomis. Jis yra New York Times bestselerių Raudonas ratas (The Red Circle) ir Numatymas (Flash Foresight) bendraautorius. Tomas Petersas ir Washington Post pripažino jo ir Betsy Myers bendrą knygą Būk lyderis (Take the lead) kaip „Geriausią 2011 metų lyderystės knygą“. Daugiau: www.johndavidmann.com.

„Baimė būti išnaudojamu mums trukdo išmokti duoti. Mes būtume laimingesni, jei kur kas stipriau mus valdytų baimė būti išnaudotoju. Gal ši knyga ką nors išmokys ir to.“

Marijonas Mikutavičius

„Dauguma žmonių neturi drąsos šios knygos nusipirkti, niekada nepasiryžta perskaityti ir konkrečiai pritaikyti. Bet jūs išdrįsote. Ir esu tikras – džiaugsitės.“
Seth Godin, vienas žymiausių pasaulio rinkodarininkų ir pagrindinių Forum One 2014 konferencijos Lietuvoje pranešėjų

„Nepaprasta knyga, nepaprasta istorija. Knyga, privertusi permąstyti vertybes, siekius. Knyga, sukrėtusi asmenybę ir padariusi mane geresniu žmogumi!“ 

Deividas Ridikas, UAB „Utenos diena“ direktorius, leidėjas.

Knygos „Misija: Kitoks karjeristas“ apdovanojimai:

* Wall Street Journal, verslo bestseleris (2008 sausis)
* Business Week, bestseleris (2008 kovas)
* Amazon, #7 bestseleris, kategorija: Visos knygos (2008 sausis)
* Amazon, #1 bestseleris, kategorijos: Karštos naujienos, Sėkmė, Motyvacija, Valdymas ir lyderystė, Verslas ir investavimas, Verslo pasaulis, Populiarioji ekonomika, Kindle: Saviugda, Kindle: Sveikata, protas ir kūnas (2008 sausis)
* Auksinis medalis, kategorija: Verslo pasakėčia. 2nd Annual Axiom Business Book Awards (2-ieji kasmetiniai Aksiominių verslo knygų apdovanojimai)
* 800-CEO-READ sąrašuose, kategorijos: 2008 metų bestseleris, Tarptautiniai bestseleriai (2009 vasaris), Jacko Coverto rinktiniai (2008 kovas), skirtingų mėnesių Top-25, tarp jų #9 bestseleris (2014 vasaris).