Region: International
Language: English
Change

Konferencijos ĮRAŠAS: "Nauja HR era prasideda, ar jungiesi?"

Kaip keičiasi organizacijos, lyderystė ir konteksas, kuriame gyvename? Kaip mes, personalo valdymo žmonės, turime keistis, kad atlieptume organizacijų poreikius? Kaip kurti ryšį su žmonėmis ir kaip stiprinti bendradarbiavimą su vadovais? Ką reikia daryti kitaip, kad organizacijose būtų daugiau laimingų žmonių, o pačios organizacijos greičiau pasiektų rezultatus? Šiuos klausimus kėlėme sausio 26 d. konferencijoje „Nauja HR era prasideda, ar jungiesi?”.

Su šiuo bilietu galėsite klausytis šių konferencijos įrašų:

I DALIS

  1. SVARBIAUSIOS VADYBOS TENDENCIJOS: rytdienos organizacija ir jos žmonės | Dainius Baltrušaitis
  2. O kas jeigu organizacijos metapaskirtis… brandinti žmones?! | Rasa Baltė Balčiūnienė 
  3. Lyderystė 21 a. ir kaip ją ugdyti | Eglė Daunienė 
  4. Žmonių valdymo funkcija. Žvilgsnis į ateitį | Auksė Žukauskienė

II DALIS

  1. Ekspertiškumo augimas įgalinant network'ą | Jūratė Jurginytė
  2. Personalo valdymo vaidmuo besikeičiančiame kontekste. Diskusiją moderuoja Saulius Jovaišas, diskusijoje dalyvauja pirmosios konferencijos dalies pranešėjai.
  3. Stipraus HR ir CEO tandemo paslaptys. Diskusiją moderuoja Povilas Petrauskas, MCC, diskusijoje dalyvauja: draudimo bendrovės „If“ Lietuvoje CEO Žaneta Stankevičienė ir Lietuvos žmogiškųjų išteklių departamento vadovė Jurgita Banytė ir  "Girteka Transport" CEO Mindaugas Paulauskas ir Žmonių ir organizacijos kultūros vadovė Transportui Vilma Jurgaitienė.
  4. CEO lūkesčiai HR funkcijai ir kokios galimybės yra Lietuvoje personalo žmonėms kelti savo kompetenciją ir atliepti organizacijų poreikius. Diskusijoje dalyvauja HR klubas įkūrėja Giedrė Vaitiekūnaitė - Urbanovič ir HR klubas programos rengėja Rasa Kaminskienė. Pašnekoves kalbina Saulius Jovaišas ir Povilas Petrauskas, MCC.
The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances