Region: International
Language: English
Change

KOVAS: "Tarp debesų" nuotolinė programa 2-5 m. vaikams

APIE PROGRAMĄ

"Tarp debesų" - tai aktorės, režisierės Gintarės Latvėnaitės sukurta ir atliekama teatro edukacijos programa, skirta 2--5 m. vaikams.

Tai tarsi kūrybinės dirbtuvės, kurių metu žaisime sensorinius žaidimus, per judesį ir ritmą ugdysime vaikų regą, klausą ir pojūtį. Daug dėmesio užsiėmimuose bus skiriama muzikai, gyvam jos atlikimui, klausymui ir pajautimui. Užsiėmimų metu vaikai įsitrauks į skaičiuotes, daineles, pirštukų žaidimus ir šokius. 

Gintarė Latvėnaitė yra trijų vaikų mama, Vilniaus valstybinio mažojo teatro aktorė, sukūrusi dešimtis vaidmenų, už kuriuos buvo nominuota "Auksinio scenos kryžiaus" apdovanojimuose. Ji taip pat režisavo spektaklį vaikams "Mano batai buvo du" (VVMT) ir spektaklį kūdikiams "Manuliukai" (VVMT). Gintarė daug metų dirbo teatro mokytoja su įvairaus amžiaus vaikais ankstyvojo ugdymo mokykloje "Strazdanėlės", aktyviai domisi vaikų psichologine raida ir teatro priemonių poveikiu kūdikių  ir vaikų vystymuisi.

KAIP VEIKIA ABONEMENTAS?

Įsigijus abonementą, kiekvieną trečiadienio rytą gausite nuorodą, kuri nuves į video įrašą. Tas įrašas bus aktyvus visą savaitę, todėl galėsite žiūrėti jį jums patogiu metu, kiek tik norite kartų. Užsiėmimai paruošti taip, kad vyresni vaikai galės dalyvauti patys, o patys jauniausi irgi galės įsitraukti tėvelių padedami.

AR GALIU ĮSIGYTI BILIETĄ VIDURY MĖNESIO?
Taip. Kas savaitę siunčiame po vieną epizodą. Bilieto kaina visada atitinka tą mėnesį likusių vaizdo įrašų kainą. (Vienas įrašas kainuoja 5 eur.) Turinio tęstinumo nėra. Praleidus pirmąjį ar net kelis mėnesio įrašus vis tiek galima prisijungti, įstojus vėliau. 

c-lauravanseviciene-146.jpeg?553c95d8f172c99839d94b2bb30fb7d2
c-lauravanseviciene-76.jpeg?9df4fa654965aa0daf6665840b3ecc24
c-lauravanseviciene-128.jpeg?22999d4eb5546a5de869fe584acce84c