Region: International
Language: English
Change

"Kupolė graži" (6 mėn.-3 m. vaikams) PIRMADIENIAIS 11:30

 Renginio dalyviai privalo turėti galimybių pasą. 

Jis būtinas visiems suaugusiems asmenims, kurie lydės vaikus į renginius. 

GRUPĖ: PIRMADIENIAIS 11 val. 30 min.

Lietuvių liaudies kūryboje aiškiai užfiksuotas pasaulio cikliškumas. Matydami atsikartojančius motyvus praeities giesmėse daug paprasčiau ir net ramiau galime vertinti savo šiandienos realybę. Jų aptarimas (išdainavimas, išklausymas, išgrojimas) šiandien suaugusį veikia tarsi meditacija ar net psichologinė analizė. O mažas vaikas, girdėdamas gamtos ir žmogaus gyvenimo ciklus užfiksuotus atsikartojančiuose rimuose, dainų skambesyje, daug greičiau ir paprasčiau įsisavina pasaulio sandarą. 

Aktorė ir muzikantė Greta Šepliakovaitė paruošė ankstyvojo ugdymo programą „Kupolė graži“, kuri kupina interakcijos su vaikais, bet tuo pačiu edukuos ir vaiką lydintį suaugusįjį. Mes žinome, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai atkartoja viską, ką daro tėvai, todėl būtent jie yra geriausi savo vaikų mokytojai. Edukatorius grupėje gali būti tik vedlys.

Užsiėmimas truks 45 min. Kiekvieną užsiėmimą sudarys ta pati struktūra, kad vaikas jaustųsi saugiai, atpažintų, keisis tik temos ir kūriniai. Užsiėmimą sudarys sakytinė (pasakojamoji, smulkioji tautosaka), muzikinė (dainuojamoji, instrumentinė), šokamasis ir žaidybinis folkloras, teatrinės inscenizacijos.

Rekomenduojame lankyti užsiėmimus nuolat, pasirenkant bilietą tuo pačiu metu kas savaitę. Vieno užsiėmimo bilietas kainuoja 12 eurų ir yra skirtas vaikui ir lydinčiajam suaugusiui, t.y. dviems asmenims. Jeigu dalyvauja du tėvai ir vaikas, arba suaugęs su dviem vaikais, reikės prieš užsiėmimą primokėti 6 Eur. 

Bilietai į renginį galioja konkrečiai datai ir yra negrąžinami ir nekeičiami. Negalint dalyvauti kviečiame apie laisvą bilietą pranešti Facebook renginio diskusijoje, kad jį įsigyti iš jūsų galėtų kiti tėvai. 

– Vyresni nei 6 m. žiūrovai įleidžiami tik dėvintys apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones. Vaikams iki 6 m. jų dėvėti nereikia. 
– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys). 
– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

 

unnamed-1.jpeg?88f28661dd0bae194e3f2f183fcb5766

Event location