Region: International
Language: english
Change

Laukinis trail Dūkštos

​ Dešimtasis ir kartu finalinis "Laukinis trail turo 2019" etapas vyks Neries regioniniame parke įspūdingoje kalvų, šlaitų, piliakalnių ir atodangų žemėje. Tai, ko gero, gražiausias ir kartu sunkiausias etapas - dėl to ir finalinis.
Jūsų laukia trys piliakalniai, atodangos, laipteliai į viršų ir žemyn, įspūdingos Neries panoramos ir kiti Neries regioninio parko grožiai lapkričio 23-tą dieną.  Šio etapo metu išsiaiškinsime ir apdovanosime turo nugalėtojus.
Bėgikų laukia trys ypatingai vaizdingos trasos Neries regioniniame parke (starto - finišo vieta Karmazinų poilsiavietėje, Dūkštose).
Trasų ilgiai 10 km, 21 km ir 33 km. Visos trasos po vieną ratą. 10 km trasoje pakilimas apie 420 metrų, 21 km trasoje pakilimas apie 650 metrų, 33 km trasoje pakilimas apie 1000 metrų. Lipsite, kopsite viskuo - laipteliais, takeliais, šlaitais ir bekele, bet bus ir lygesnių atkarpų. 
Trasos "sukonstruotos" taip, kad įtraukti į maršrutus gražiausius apylinkių vaizdus, pakilimo rinkimą bei bėgimą skirtingomis dangomis (nuo plačių ir tiesių parko ir miško takų, pažintinių takų iki siaurų ir vingiuotų miško takelių, medinių laiptelių, tiltelių bei bekelės elementų). 
Nemaža trasų dalis veda vaizdingais ir lengvai prabėgamais Neries regioninio parko pažintiniais takais įtraukiant gražiausius parko objektus - Buivydų ir Bradeliškių piliakalnius, Dūkštų ir Karmazinų atodangas, apleistą vandens malūną, skalbinių balyklos ir koplyčios griuvėsius, vaizdus nuo Velniakampio atodangos, Neries, Dūkštos upelio, Velniakampio ežero pakrantes ir pan. Šio bėgimo unikalumas bus jo panoramiškume. Įspūdingų panoramų tikrai bus. Varžybose bus aplankyti ir laukiniuose Neries pakrantės šlaituose "įsikūrę" miškai.
Būkite pasiruošę bet kam! Oras gali būti rudeninis, žieminis ar abiejų mišinys, o tai pridės papildomo techniškumo trasoms.
Tikrai garantuojame, kad bus labai labai gražu ir kažkiek sunku!
Visi dalyviai pasiekę finišą bus apdovanoti medaliais, vaišinsis sultiniu, sausainiais ir arbata.

Atsižvelgiant į tai, akd mūsų bėgimai sulaukia vis daugiau susidomėjimo, o trasos ne visos ir ne visuomet pritaikytos masiniams bėgimams, tai Laukinis trail Dūkštos bėgimo dalyviųs kaičius yra limituotas.
Trumpojoje 10km Activus trasoje dalyvių skaičius - 170.
Vidutinėje 21km trasoje dalyvių skaičius 170.
Ilgojoje Lietuvos trail bėgimo čempionato 33km trasoje dalyvių skaičius neribojamas.

LIETUVOS BEKELĖS BĖGIMO ČEMPIONATAS

Lietuvos bekelės begimo čempionatas vyks ilgojoje 33km trasoje. Čempionatas yra uždaras, tai reikškia, kad jame gali dalyvauti visi norintys Lietuvos piliečiai sulaukę pilnametystės. Kitų šalių bėgikai gali dalyvauti 33km ilgio varžybose, bet atbėgę prizinėse pozicijoje jie būtų apdovanoti kaip varžybų nugalėtojai, bet ne Lietuvos čempionai ar vicečempionai.

Registracijos kainos:

Laukinis trail - Dūkštos / Lietuvos bekelės bėgimo čempionatas 33 km:
Užsiregistravusiems iki lapkričio 12 dienos 24:00 val. – 16 eur.
Užsiregistravusiems nuo lapkričio 13 iki lapkričio  21 dienos 24:00 val. – 19 eur.
Užsiregistravusiems  starto vietoje – 25 eur.

Laukinis trail -  Dūkštos 21 km:
Užsiregistravusiems iki lapkričio 12 dienos 24:00 val. – 13 eur.
Užsiregistravusiems nuo lapkričio 13 iki lapkričio  21 dienos 24:00 val. – 16 eur.
Užsiregistravusiems  starto vietoje – 20 eur.

Laukinis trail - Dūkštos 10 km:
Užsiregistravusiems iki lapkričio 12 dienos 24:00 val. – 10 eur.
Užsiregistravusiems nuo lapkričio 13 iki lapkričio  21 dienos 24:00 val. – 13 eur.
Užsiregistravusiems  starto vietoje – 15 eur.

Event location