Lieknėjimo ABC: mitybos ir fizinio aktyvumo strategijos

Pristatome naująją paskaitą “Lieknėjimo ABC: mitybos ir fizinio aktyvumo strategijos ilgalaikiui rezultatui”, kurioje apžvelgsime kokie patikrinti būdai padės ne tik numesti svorį, bet ir padailinti kūno linijas.

Paskaitą sudarys trys akademinės valandos padalintos į dvi atskiras dalis.
Pirmoji dalis bus skirta bus skirta mitybos strategijoms, kurioje aptarsime ką konkrečiai reikia valgyti. Kokie būdai yra tik dūmų užsklanda, o kokie gali iš tikrųjų padėti. Pirmosios dalies pabaigoje skirsime laiko klausimams arba kartu sudėliosime pavyzdinį vienos dienos mitybos planą.

Antroji dalis įtrauks dalyvius į diskusiją: kiek reikia judėti norint numesti svorį. Kalbėsime kokios judesio formos yra efektyviausios metant svorį, kokios treniruotės atneš greičiausią rezultatą dailinant kūno linijas, bei ką daryti jeigu yra limituojančių faktorių (išvaržos, skausmai ar kitos).

Paskaita yra skirta žmonėms, kurie nori saugiai mesti svorį nealinant kūno ir gerai jaučiantis.

Paskaitą ves dietistas Dainius Vyšniauskas, sveikos gyvensenos specialistas baigęs Mitybos ir sveikatos studijas Danijoje, praktiką atlikęs Tailande, šiuo metu dirbantis Goodlife sporto klube bei MB ,,Sveikatos dialogas”.

Vietų skaičius ribotas.

Event location