Region: International
Language: English
Change

Lights Out: SASHA - Klaipėda

Mieli draugai,  

dėl LR vyriausybės ribojimų susijusių su  COVID-19 pandemija Lietuvoje, Kovo 5 ir 6 d.  planuoti SASHA pasirodymai neįvyks.  Renginiai perkeliami į preliminarias vasaros datas: 

 - Rugpjūčio 13 d., Kaunas. 

- Rugpjūčio 14 d., Klaipėda.  

Saugokit bilietus ir sekite informaciją.

 

𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐬 𝐎𝐮𝐭: 𝐒𝐀𝐒𝐇𝐀 

________________________

𝐋𝐈𝐍𝐄 𝐔𝐏:

SASHA (Last Night On Earth, UK)

Donatello (Lights Out, LT)

Arnas D (Lights Out, LT)

________________________

𝐓𝐈𝐂𝐊𝐄𝐓𝐒:

● 𝐅𝐢𝐫𝐬𝐭 𝟏𝟎𝟎 𝐭𝐢𝐜𝐤𝐞𝐭𝐬: 𝟏𝟗 € - SOLD OUT

● 𝐒𝐞𝐜𝐨𝐧𝐝 𝐰𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐢𝐜𝐤𝐞𝐭: 𝟐𝟐.𝟓 € - SOLD OUT

● 𝐓𝐡𝐢𝐫𝐝 𝐰𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐢𝐜𝐤𝐞𝐭: 𝟐𝟒 € - SOLD OUT

● 𝐅𝐨𝐮𝐫𝐭𝐡 𝐰𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐢𝐜𝐤𝐞𝐭: 𝟐𝟓 € 

 

𝐒𝐕𝐀𝐑𝐁𝐔: Jei renginys dėl LR vyriausybės paskelbto karantino (force majeur) negalėtu vykti numatytą dieną (birželio 12 d.), organizatorius įsipareigoja perkelti jį į kitą datą. Tokiu atveju visi anksčiau įsigyti bilietai automatiškai galios naujai datai, o pinigai už bilietus pirktus kovo 16 d. ir vėliau, dėl pasikeitusios renginio datos, nebus grąžinami. 


_________________________

𝐅𝐀𝐂𝐄𝐂𝐎𝐍𝐓𝐑𝐎𝐋.

 

𝐋𝐓 - Virš 30 metų scenoje, pavydėtina šlovė, roko žvaigždėms prilyginamo superdidžėjaus titulas, visi įmanomi apdovanojimai ir – neįtikėtina, bet tiesa – aktualumas iki pat šių dienų. Didžiausias karjeros aukštumas ir žemiausius nuopuolius atlaikęs didžėjus ir prodiuseris Sasha sugrįžta į Lietuvą. Pasaulio klubinės scenos autoritetas birželio 12 dieną pasirodys Kauno lofte „Gargaras“, birželio 13 dieną – Klaipėdos lofte „No. 74“. Šiuose miestuose Sasha lankysis pirmą kartą. 

Sasha, karjerą pradėjęs devyniasdešimtaisiais reivo scenoje Mančesteryje, 2000-aisiais „DJ Mag“ žurnalo skaitytojų buvo išrinktas geriausiu planetos didžėjumi. 2004 metais „Grammy“ apdovanojimui buvo nominuotas Sasha sukurtas Felix Da Housecat kūrinio „Watching Cars Go By“ remiksas.

Žvaigždės vardas neatsiejamas ir nuo pasaulinės progressive house muzikos bangos, kurią Sasha sukėlė drauge su klubine ikona John Digweed. Su juo pastaruoju metu Sasha vėl sujungė pajėgas. Šių metų sausį vyrai praleido karštose Pietų Amerikos šokių aikštelėse, į kurias leidosi mini turui.

Event location