Region: International
Language: English
Change

Liutauras Viktorinas webinar 09.21/09.23

Liutauro Viktorino vebinaras antradienį (2021.09.21) ir ketvirtadienį (2021.09.23) 

 

Sveiki Mielieji,

 

Džiugi žinia - jau šią savaitę vebinarai vyks gyvai! Jūsų laukia dvi puikios praktikos iš kurių viena bus kalbėjimo, kurios metu vizualizuosime įvairiausius gražius vaizdus ir tuo pačiu bandysime pajusti meilę, ramybę, džiaugsmą bei kitus teigiamus ir malonius jausmus. 

Pagrindinė šios savaitės vebinaro tema Ruduo. Pakalbėsime apie tai, kas yra ruduo, kaip jis veikia mūsų emocijas bei mūsų vidinius procesus, sąmonę bei protą. Aptarsime priežastis dėl kurių rudens sezonas pasižymi dideliu depresijos sergamumu.

Kad ruduo nepasirodytų toks niūrus ir tamsus, aptarsime jo pliusus bei grožį. Papasakosiu kaip ir iš kur Rudenį galime pasisemti: saulės energijos bei gyvybinės energijos. Taip pat, papsakosiu kaip nepasiduoti slegiančioms mintims ir ką daryti depresijai jau užklupus. 

Temos eigoje būtinai pasakosiu ir apie tai, kaip neužsidaryti ne tik savyje, bet ir nuo aplinkos. Užsidarymas gali sąlygoti kontaktavimą su žmonėmis, kurie skleidžia neigiamą energiją ir tai dažniausiai iššaukia pasekmes. Tad kaip to išvengti ir išsaugoti savo sveiką, asmeninę erdvę taip pat aptarsime jau gyvo vebinaro metu. 

Vebinaro eigoje paaiškinsiu kodėl žmonės dabar yra išsiblaškę ir neria stačia galva į įvairius neapgalvotus sprendimus ir kodėl visgi Rudens sezonu reikia nurimti bei niekur skubėti? 

Kai atkeliauja ruduo, padidėja sergamumas, tačiau remiantis šiandienine situacija, net paprastą ligą lydi baimė, kuri gali sąlygoti rimtesnius emocinius susirgimus. Kaip apsaugoti save nuo baimės ir emocinio išsekimo, taip pat pakalbėsime jau šį antradienį ir ketvirtadienį.

Bus labai įdomu ir naudinga, tad kviečiu visus klausytis.

 

Iki susitiko!

Liutauras Viktorinas

 

*Kiekvieno vebinaro metu yra atliekama kvėpavimo ir meditacijos praktika. Šios praktikos yra skirtos pradedantiesiems, vidutiniokams ir pažengusiems. Vebinaro eigoje kiekvienai grupei yra vaizdžiai pademonstruojama kvėpavimo pratimų eiga, o vebinaro pabaigoje šie pratimai, su mano pagalba yra atliekami praktiškai medituojant. Tai padeda mums atgauti reikalingą ir būtiną pusiausvyrą, kad toliau galėtume laisvai džiaugtis kasdieniu gyvenimu.

Likus valandai iki virtualaus vebinaro sesijos elektroniniu paštu gausite nuorodą. Jeigu nuorodos negaunate prašome pasitikrinti “SPAM” (šlamštas) ir nepageidaujamų laiškų failus. Tiems kurie prisijungimo visgi negavo, prašome kreiptis el. paštu: veb@liutaurasviktorinas.com, nuoroda bus siunčiama iki 18:40 val. Prašome į vebinarą užeiti šiek tiek anksčiau, nes paskutinėmis minutėmis prieš sesiją būna didelis dalyvių skaičius, todėl sistema lėčiau veikia ir gali sutrikti.

Nuostabi žinia tiems, kas nori susipažinti su manimi bei mano vedamais vebinarais – tie, kas jungiasi pirmą kartą, tai gali padaryti VISIŠKAI NEMOKAMAI. Tiesiog parašykite laišką į info@liutaurasviktorinas.com, jog dalyvausite pirmą kartą ir jums bus atsiųsta visa tolimesnė informacija.

  • Antradienį (2021-09-21) vebinaras vyks lietuvių kalba.
  • Ketvirtadienį (2021-09-23) vebinaras bus rengiamas rusų kalba, jo tema bus ta pati, tik bus pridedama papildoma informacija, įvertinant bendrą dalyvių informacinį lauką.
  • Vebinaro pradžia 18:00 val., nuo 19:30 val. bus bendra dvasinė praktika su mano palaikymu iki 20:30 val.
  • Dalyvavimas vebinare yra mokamas, kaina 20 eurų/d. Norintiems dalyvauti abiejuose vebinaruose, kurie vyks antradienį ir ketvirtadienį - kaina 30 eurų.
  • DĖMESIO! Jei atsiskaitymus vykdote iš kitų šalių, jums apmokėjimo etape reikia pasirinkti:

- Trustly sistemą, jei jungiatės iš: Austrija, Danija, Suomija, Vokietija, Olandija, Slovakija, Švedija, Jungtinė Karalystė, Belgija, Čekija, Norvegija, Ispanija (paspaudus ant šios sistemos atsiranda toje šalyje vyraujančių bankų apmokėjimo būdai).

- Webmoney sistemą, jei jungiatės iš Rusijos – ji atsiranda, kai paspaudžiate „kitos šalys“ arba jums automatiškai įsijungia, jeigu atsiskaitote būdami Rusijoje.

*Jūsų kontaktinė informacija trečiosioms šalims viešai nebus prieinama. Ši informacija bus naudojama tik dėl informacijos apie MB LiutaurasViktorinas" planuojamus renginius.