Region: International
Language: english
Change

Local Mondays: Alina Orlova

Pirmadienį, liepos 8 d., menų fabriko LOFTAS kieme įsikūrusioje LRT OPUS terasoje vyraus lyriška ir teatrališka atmosfera, nes „Local Mondays“ scenoje – Alina Orlova.

Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad klausantis Alinos Orlovos gali išgirsti ne vieną istoriją ar mitą, kuris dar neparašytas. Jos koncertuose klausytojus prikausto kaskart savita, lyriška, teatrališka, intrigą išlaikanti atmosfera, muzika ir unikalus, šiek tiek nuo žemės pakeliantis balso tembras.

Jau vienuoliką metų ji aktyviai koncertuoja, pasirodo tarptautinėse scenose, garsina Lietuvą ir sulaukia anšlago savo koncertuose įvairiuose užsienio festivaliuose.

Trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir anglų – dainuojanti muzikantė dažnai koncertuoja Prancūzijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Anglijoje, Airijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Talentingoji kūrėja per savo karjerą išleido keturis studijinius albumus „Laukinis šuo dingo“(2008), „Mutabor“ (2010), „88” (2015) ir „Daybreak” (2018).

Numeruotą, riboto tiražo pirmąją Alinos vinilinę plokštelę bus galima įsigyti koncerto metu ir LRT OPUS terasoje.
 

DAUGIAU APIE ATLIKĖJĄ:
 

LAUKINIS ŠUO DINGO

Lijo - http://bit.do/eLU4n

MUTABOR

Чудеса - http://bit.do/eLU6K

88 Sailor - http://bit.do/eLU7X
DAYBREAK

The Break Up Blues - http://bit.do/eLU4M

 

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 7 €.
  • Prie durų: 10€
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai:  24 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 36 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 48 eur
  • Dešimtvietis stalas + 10 bilietų: 120 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Event location