LPK MOKYMAI. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas: ką reikėtų žinoti apie personalo asmens duomenų tvarkymą pramonės įmonėms ir ne tik

Lietuvos pramonininkų konfederacija pradeda 2018 m. mokymų ciklą pačiais aktualiausiais klausimais, kuriuos kelia įmonių įvairių sričių specialistai. Mokymus ves konfederacijos strateginio partnerio “Ellex Valiunas” ekspertai.

Sausio 30 d. 10:00 val. personalo vadovus ir specialistus, įmonių savininkus ir vadovus kviečiame į pirmuosius šių metų mokymus “Kaip užtikrinti personalo duomenų apsaugą pagal ES “Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą”.

Artėjant gegužės 25 d., asmens duomenų apsaugos tema kalbama vis garsiau. Būtent šią dieną įsigalios ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), įtvirtinantis visoje Europos Sąjungoje vienodą aukštą privatumo apsaugos standartą – bet kurios įmonės veiklos poveikis asmens duomenų apsaugai turės tapti nuolatiniu ir vienu iš centrinių bet kokios veiklos planavimo ir įgyvendinimo elementų.

Griežtėjantys asmens duomenų apsaugos reikalavimai keliami ne tik įmonės klientų ar tiekėjų, tačiau ir personalo asmens duomenų tvarkymui. Mokymų metu pakalbėsime apie teisinius reikalavimus, keliamus personalo asmens duomenų tvarkymui, bei apie tai, kaip tinkamai identifikuoti ir atlikti reikiamus žingsnius, siekiant pasiruošti artėjančiai asmens duomenų apsaugos reformai.

Tendencijos rodo, kad įmonės, sugebančios tinkamai naudoti savo turimus duomenis, gali įgyti didžiulį konkurencinį pranašumą. Ir priešingai – įmonės, nesugebančios susitvarkyti su savo valdomų asmens duomenų srautu, rizikuoja ne tik prarasti klientus, tačiau ir gauti milijonines baudas bei susigriauti reputaciją.

Mokymų metu aptarsime:

  • pagrindinius BDAR principus ir reikalavimus, tvarkant su personalu susijusius asmens duomenis;
  • svarbiausius asmenų teisių įgyvendinimo mechanizmus, turinčius reikšmės tvarkant darbuotojų duomenis;
  • kokius žingsnius reikėtų atlikti nedelsiant, siekiant tinkamai ir laiku paruošti BDAR įsigaliojimui darbuotojų asmens duomenų tvarkymo kontekste.

Mokymai padės efektyviau pasirengti BDAR įsigaliojimui bei geriau suprasti personalo specialistams tenkančias pareigas šio naujojo reglamentavimo kontekste.

Mokymus ves Miglė Petkevičienė, advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotoji teisininkė, vadovaujanti Gyvybės mokslų, duomenų apsaugos ir atitikties pogrupio komandai. Šiuo metu Miglė vadovauja keleto stambiausių Lietuvos bei tarptautinių įmonių pasirengimo duomenų apsaugos reformai projektams ir konsultuoja įvairias įmones susijusiais klausimais. Be kitų Miglės profesinių privalumų, paminėtini sudėtingų duomenų apsaugos ir farmacijos reguliavimo ir kitų susijusių sričių klausimų sprendimas bei su jomis susijusių dokumentų rengimas, klientų verslo veiklos ir poreikių supratimas, taip pat demonstruojami puikūs bendravimo su užsienio ir vietos įmonėmis bei Lietuvos valdžios institucijomis įgūdžiai.

Event location