Region: International
Language: English
Change

Mafia Cartel. Chapter 3

Pradedame Naujus 2019 m. taip, kaip ir pabaigėme praėjusius - prabangiai, paslaptingai, solidžiai. Kartu atvertę naują Mafia Club International istorijos puslapį, turime galimybę toliau kurti bendruomeniškumu paremtą emocijų pilną vakarą, taigi,

Jeigu Jums nesvetimas azartas, gilių įspūdžių troškulys, nuolatinis įvairių gebėjimų ir įgūdžių lavinimas, pažintys – su Jūsų kitu AŠ ir naujais intelektualiais, talentingais bei linksmais žmonėmis,

Kviečiame į nepakartojamų emocijų ir prabangos renginį - Mafia Cartel. Chapter 3.

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje – solidus ir rafinuotas strateginis žaidimas sėkmingų žmonių laisvalaikiui!


Žmonės, kurie nori praleisti laisvalaikį turiningai, kurie vertina laisvalaikio kokybę, supranta komunikacijos ir naujų pažinčių vertę jų gyvenimuose, renkasi čia.

Viso vakaro metu žaisime vieną populiariausių pasaulyje žaidimų Mafija (www.mafiaclub.lt) - visi žmonės žino, kad tai yra daugiau nei žaidimas.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrejais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl, kai kyla klausimai, ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

MIESTE NAKTIS! BUNDA MAFIA

APRANGOS KODAS: Renginio metu taikomas GRIEŽTAS aprangos kodasBlack tie optional“ / „Cocktail“.

Kadangi vietų skaičius yra labai ribotas ir į renginį gali patekti ne visi norintys, bilietai negrąžinami ir neperkeliami į kitus renginius.

Susitiksime Sausio 25 d. Imperial Hotel & Restaurant, Vilnius. Durys atsidaro 19 val.


JOIN THE FAMILY!

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Event location