Region: International
Language: English
Change

MO meno ir animacijos stovykla 1-2 kl. (7–9 m.) vaikams

Mažuosius muziejaus draugus kviečiame vasaroti MO vaikų vasaros stovyklose! Meno ir animacijos stovykla MO muziejuje 7–9 metų vaikams vyks birželio 24–28 d. ir liepos 1–5 d.

Šioje stovykloje pažadinsime savo kūrybiškumą ir pasinersime į įtraukiantį, atradimų kupiną animacijos kūrimo pasaulį. Juk animacija gali apjungti įvairiausias meno sritis: dailę, muziką, performansą, fotografiją, literatūrą, amatus, išradimus ir dar daug kitų!

Stovyklos metu ne tik pažinsime meno istorijas, bet ir kursime jas patys, mokysimės iš kino pavyzdžių ir dėliosime savitą filmo scenarijų, ieškosime ir gaudysime įvairiausius skambesius savo filmo garso takeliui, improvizuosime ir montuosime. Galiausiai, surengsime animacinių filmų festivalį, kuriame kiekvienas pristatysime savo sukurtą trumpo metražo animacinį kūrinį! Pasiruošę?

Kaina ir praktinė informacija
 

Stovyklos amžiaus grupė: 1–2 klasės vaikai (7–9 m.)
Dalyvių skaičius – 20 vaikų.

Išankstinė stovyklos kaina (iki balandžio 30 d.) – 250 Eur

Stovyklos kaina (nuo gegužės 1 d.) vaikui – 290 Eur
MOdernistams taikoma nuolaida – 260 Eur

Vaikų maitinimą organizuos MO bistro, į kainą įskaičiuoti priešpiečiai, pietūs ir pavakariai.

Daugiau informacijos: mo.lt

Įsigyjant stovyklos bilietą, yra būtina nurodyti savo el. pašto adresą  ir telefono numerį. Pirkimo metu nurodytu el. paštu jūs gausite ir visą papildomą informaciją apie stovyklą.  Prašysime iš anksto pranešti apie alergijas ar kitus vaiko ypatumus. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location