Region: International
Language: English
Change

Naktinis Krepšinis 2019

Naktinis Krepšinis 2019

Jau septynioliktus metus Kauną drebinantis didžiausias gatvės kultūros festivalis Lietuvoje "Naktinis Krepšinis" šiemet grįžta SU GRIAUSMU!
Naktinis Krepšinis susideda iš dieninės bei vakarinės dalies ir vyksta iki vėlyvos nakties. Festivalio metu žiūrovus džiugina ir akių atitraukti neleidžia įvairios šokėjų ir Hip Hop'o atlikėjų grupės, bmx&skate turnyras, gatvės kultūra, menas bei įvairūs projektai. Kiekviename žingsnyje nuolatos rasi įvairiausių veiklų, žaidimų, o pavargęs galėsi pailsėti ir užkąsti chill zonoje. Vakarinės dalies metu laukia koncertas su garsiausiais Lietuvos atlikėjais, kvapą gniaužiantis 18-26 metų jaunuolių gatvės krepšinio turnyras ir netikėtos staigmenos. Kiekvienais metais renginio kokybė, dalyvių ir pramogų skaičius išauga dvigubai, tad šiemet tendencijos dalimi gali tapti ir TU!

Renginys žiūrovams yra MOKAMAS!
Jei Festivalio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis Festivalyje gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Atsakomybės už lydimą nepilnametį deklaracija: http://bit.ly/Atsakomybes_Deklaracija

Turnyro dalyviams prieš perkant bilietą būtina registracija: http://naktiniskrepsinis.lt/Registracija.php
Turnyro nuostatai: -
Festivalio taisyklės: http://bit.ly/Renginio_Taisyklės

Daugiau apie festivalį:
Festivalio facebook paskyra: https://www.facebook.com/InDiNaktinisKrepsinis/
Oficialus festivalio puslapis: http://naktiniskrepsinis.lt/

Event location