Region: International
Language: english
Change

Naujametinis slidinėjimas Gruzijoje iš Rygos (Sakartvele) I WE GO

Esami ir būsimi, draugai!

  Mes ir vėl Naujuosius metus sutiksime slidinėdami Gruzijoje (Sakartvele) ! Kviečiami visi norintys triukšmingai pramogauti ir slidinėti kalnuose. Tai ne tik slidinėjimo kelionė, pamatysime ir nuveiksime daugiau. Visos kelionės metu keliausime privačiai užsakytu transportu. Gyvensime viešbučio tipo svečių namuose, pusryčius ir vakarienę mums gamins vietos gyventojai, visos kelionės metu mus lydės čia gyvenantis lietuvis. Garantuojame gerą laiką pradedantiesiems ir patyrusiems slidininkams! Taip pat čia labai daug bekelės trasų ir juokinga slidinėjimo bilieto kaina! Daugiau informacijos pateikta žemiau. Skubėkite registruotis - mūsų kelionėse vietos tirpsta greitai!

Kiek tai kainuos? 
Kelionės kaina 475€ + lėktuvo bilietai (bilietus reikėtų įsigyti savarankiškai www.wizzair.com 2019-12-30 Ryga-Kutaisi, 2020-01-07 Kutaisi-Ryga). 

Kodėl keliauti su mumis?
Mes esame aktyvių keliautojų bendruomenė ir mūsų kelionės skirtos ne turistams, o nuotykių ištroškusiems keliautojams. Galite registruotis į kelionę vieni (draugų Jums tikrai surasime) arba galite prisijungti kartu su savo kompanija. Mes visada keliaujame su Jumis, tad pramogausime ir įveiksime iššūkius kartu. Kadangi esame didelė bendruomenė, parūpinsime įvairiausių prizų ir nuolaidų (slidinėjimo inventoriui, slidinėjimo bilietui, maistui ir gėrimams). Kalnų mėgėjų bendruomenės susibūrimo pradžia buvo slidinėjimo kelionė į Latviją, kurioje dalyvavo apie 50 aktyvių jaunuolių. Dabar kasmet kartu su mumis išvyksta slidinėti daugiau nei 1000 nuotykių ieškotojų!


PRELIMINARI PROGRAMA

1 diena (pirmadienis)
16:00 val. Susitinkame tarptautiniame Rygos oro uoste.
17:55 val. Išskrendame į Gruziją.
23:50 val. Atvykstame į Gruziją Nakvynė atvykus Kutaisyje.

2 diena (antradienis)
Po pusryčių pajudame į Mestiją su sustojimu pietums.

3 diena (trečiadienis)
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

4 diena (ketvirtadienis)
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

5 diena (penktadienis)
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Su norinčiais pailsėti nuo slidinėjimo keliaujame į Ušguli kaimą, tai aukščiausia visus metus gyvenama vietovė Europoje, taip pat įtraukta į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Įspūdingo grožio vieta ir garsieji Svanetijos bokštai, etnografinis muziejus, vienuolynas. Mestijoje rekomenduojame aplankyti Nacionalinį etnografijos muziejų, alpinisto Kergiani muziejų ir Margiani šeimos muziejų. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas namuose.

6 diena (šeštadienis)
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

7 diena (sekmadienis)
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

8 diena (pirmadienis)
08:00 val. Sočiai pusryčiaujame.
09:00 val. Pajudame link Kutaisio.
15:00 val. Lankomės autentiškame Sakartvelo turguje, po to degustuojame sakartvelišką vyną Kutaisyje.
16:00 val. Po degustacijos visi pasirinktinai vakarieniauja kavinese miesto centre.
21:00 val. Išvykstame į Kutaisio oro uostą.
22:00 val. Registruojamės į skrydį ir keliaujame namo.

9 diena (antradienis)
00:20 val. Kylam iš Kutaisio į Rygą.
02:25 val. Leidžiamės Rygoje ir keliaujame namo.APGYVENDINIMAS

Mūsų kelionei užsakėme apgyvendinimą su visais būtiniausias patogumais - HOTEL BANGURIANI. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose. Kiekvieną dieną vežios iki slidinėjimo trasų tiesiai nuo viešbučio durų. Hatsvali kurortą keliaudami autobusiuku pasieksime per ~5 min., o Tetnuldi per ~20 min. Svetingieji viešbučių savininkai pasirūpins sočiais pusryčiais ir vakarienėmis. Taip pat užtikrins visiems gerai žinomą gruzinų svetingumą!

​Apgyvendinimas nuotraukose nurodytuose arba panašiuose kambariuose.

Išsamų viešbučio aprašymą rasite ČIA.

Event location