Region: International
Language: English
Change

Naujoji Vilnia. (Ne)atrasto miesto staigmenos

Naujoji Vilnia – vienas mažiausiai pažįstamų Vilniaus rajonų. Ilgus dešimtmečius buvo laikytas industrine miesto dalimi, mažai lankomas, netgi svetimas. Apie jį žinota per mažai. Juk tikrai ne visi žinojote, kad Naujoji Vilnia daugiau nei 50 metų turėjo miesto statusą, kad čia galite aptikti vienintelę Vilniuje medinę cerkvę ir pajusti netgi Šveicarijos dvelksmą. Juk Naujoje Vilnioje ir jos apylinkėse- net pusė šimto lankytinų objektų tiek gamtoje, tiek mieste. Šįkart pasivaikščiokime po miestą ir kartu atraskime ne tik turtingos istorijos pėdsakų, bet netikėtų stebuklų: šiltnamių ant stogų, garvežio formos pastatų, dalgių skonio gėrimų!

Jei įdomu, junkitės ir pasivaikščiokite po Naująją Vilnią kartu su gidu Tomu!

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2 val.
🌞 Ekskursijos pradžia: prie Naujosios Vilnios geležinkelio stoties įėjimo (A. Kojelavičiaus g. 147)
👣Ekskursijos pabaiga: Dūmų fabrike (Dūmų g. 5)

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Renginys vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite ☔ ir tinkamų drabužių. 😊

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location