Region: International
Language: English
Change

NESAKYK MAMAI! 15 METŲ

Šviesa tunelio gale. Viskas. Po Kovido priversto atidėliojimo, lapkričio 26 yra ta diena
Velniava įsisuks lapkričio pradžioje, kai pasipils promo, bilietai brangs, kils isterija, tad nelaukite,
apsiginkluokite GALIMYBIŲ PASU, kalkite geros kainos bilietą dabar ir kantriai laukite.

Vaikai nori šokti. 

-------

Sveiki, aš esu Torentas Kurkliauskas, "Nesakyk Mamai! Fanklubas, Šančiai" prezidentas. Dėka manęs Jūs vėl turėsite galimybę po ilgos (penkerių metų) pertraukos pamatyti Manfredą, Kym Wild ir Miss America prie DJ pulto! Tačiau Jūs nė neįsivaizduojate, kiek man reikėjo paaukoti, kad to pasiekčiau. Užstačiau savo šeimos butą. Jei šis renginys nepavyks, man — galas. Todėl skaitykite mano istoriją ir ateikite į šokius.

Prieš penkerius metus pirmą kartą pabandžiau susisiekti su ponu Kym Wild. Jo numerį įsigijau “Dark Webo” telefonų parduotuvėje. Tai man kainavo 120 Eur. Paskambinęs, p. Wild ilgai klausiausi pratiso pypsėjimo, kol supratau, kad jis greičiausiai miega. Buvo penkta ryto. Keista. Kitą dieną skambinau 12 kartų, kol necenzūriškai atsiliepęs Kym pareikalavo iškart pervesti pinigus kompanijai “Milton Group”. Pervedęs 5000 Eur po savaitės sulaukiau atsakymo, kad paskambinčiau Manfredui po trylikos mėnesių, kai jis bus trumpam grįžęs iš turo po Okeaniją. 

Ponui Manfredui paskambinau 2016-ųjų birželį ir jis nepakėlė. Pabandžiau dar keliasdešimt kartų, parašiau daug žinučių FB ir Instagram, tada p. Manfredas parašė SMS, sakydamas, kad vėl keliauja ir geriausia jį surasti per LinkedIn. Susijungęs su žymiu dydžėjumi, gavau atsakymą, kad Nesakyk Mamai! yra sustabdžiusi veiklą ir grotų tik Karklės festivalyje už 100 000 dolerių nežymėtomis kupiūromis. Suma buvo didelė, bet sutarėm, kad palauktų porą metų ir aš sugrįšiu.

Aš pradėjau savo verslą, per porą metų įkūriau serverių fermą ir savo kriptovaliutą “NMetherį”. Verslas sekėsi puikiai ir surinkęs sutartą sumą grįžau pas Manfredą į LinkedIn, bet jis buvo išsitrynęs anketą ir išvykęs į turą Transilvanijon. Beliko susirasti poną Miss America. Jis pasirodė sukalbamiausias iš trijulės, iškart pažadėjo suorganizuoti visus grupės narius, jei pervesiu užsatatą. Į diskotekos salę jie išbėgsią už labai didelę sumą, kurios neleido atskleisti. Tarp jų reikalavimų buvo rasti klubą Vilniuje, kurio viršuje anksčiau būtų prekiaujama kava, nes Manfredas mėgsta kavos kvapą. Taip per NT agentus atkapsčiau patalpas Stulginskio g. 2, ten, kur kadaise buvo “No Sugar” kavinė, po to “Small Talk”, po to kažkokie neaiškūs klubai, po to dar kažkas. Aš galiausiai tas patalpas įsigijau. Per tą laiką kripto verslas žlugo ir aš nakvoju savo Lamborghini bei esu priverstas užstatyti tėvų butą, kad išpildyčiau kontrakto sąlygas.

Baisu, aš drebu už savo ateitį, bet kitaip negalėjau. Jei ne aš, juk jie taip ir nebebūtų groję kartu!

Tai mano dovana jums, gaila, kad sunki situacija neleidžia daryti nemokamo įėjimo. Lauksiu jūsų. Rust in peace!

Torentas “Stan” Kurkliauskas, 
"Nesakyk Mamai! Fanklubas Šančiai” prezidentas
Mūsų devizas: “Pagrokit ko nors linksmesnio!"

N-20

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location