Region: International
Language: English
Change

Neuroedukaciniai užsiėmimai nėščiosioms

Naujos gyvybės laukimas - ypatingas besilaukiančios mamos laikas. Ir kiekviena nori, kad šis laikotarpis būtų lengvas, ramus ir paliktų pakylėtas emocijas. Juolab, kad visas emocijas jaučia ir pilvelio gyventojas. Tad, kad šis laukimo laikotarpis būtų kupinas žaismingumo ir pozityviai jaudinančių akimirkų, kviečiame į Spalvotų pokyčių kūrybinius seminarus, kuriose patirsite laisvos kūrybos pozityvumo galią. Seminare išbandysime daug įvairių kūrybinių praktikų, kurioms nereikia turėti jokių įgūdžių ar išmanyti specifinių technikų. O pasitelkusios prigimtinį kūrybingumą bendraminčių rate sukursite jaukią ir įkvepiančią naujos gyvybės laukimo atmosferą.

_____

            Spalvotų pokyčių dirbtuvės - tai saugi kūrybiška erdvė, kurioje yra unikalios sąlygos savitai pažinti save, siekiant gerinti savo gyvenimo kokybę. Užsiėmimuose integruojami neuroedukaciniai metodai su psichologijos, epigenetikos, neurobiologijos žiniomis, kurios padedančia stiprinti emocinį intelektą, pozityviai keisti mąstymą ir elgseną.

_____

Užsiėmimo metu Jūs:

• Susipažinsite ir pajausite neuroedukacijos galimybes;

• Saugiai ir kūrybiškai išreikšite save;

• Susipažinsite, kokią įtaką Jūsų emocijos turi kūdikiui;

• Ugdysite sąmoningumo jausmą mintyse, emocijose ir jausmuose;

• Įgysite vertingos patirties valdant savo elgesį ir santykius su kitais ir aplinka;

• Lavinsime savo vaizduotę, meninius gebėjimus;

• Pailsėsite jaukioje aplinkoje.

__________

Dalyvės indėlis už dalyvavimą 25 eur/užsiėmimas.

Užsiregistravus kartu su draugu/e – 40 eur/užsiėmimas dviems.

_____

Grupė tik iki 10 dalyvių!

REGISTRACIJA į renginį BŪTINA!

Praktinio seminaro trukmė 2 - 2,5val

______

„Neuroedukacija – visų pirma mano asmeninis tobulėjimo kelias, kuriame išgyventos patirtys leido surasti daug asmeninių atsakymų, kurie yra mano tvirti žingsniai savęs pažinimo ir vidinių būsenų valdymo link. Džiaugiuosi, kad galiu dalintis mokslo ir praktikos patikrintais, efektyviais metodais, kurie teigiamai veikia mūsų mąstymą, elgesį ir emocinės sveikatos būklę.

Kristina Bobrevičiūtė (Genetikė, licencijuota neuroedukatorė)

Event location