Region: International
Language: English
Change

PAPASONY (Ukraina) | Pasąmonės šnabždesiai… Sapnai

N-14

Be šviesos - mes tik apgailėtinos būtybės, kurios kovoja savo pasąmonės labirintuose ir vis tikisi pabusti gyvenimui. Šešėlių teatro PAPASONY (Ukraina) spektaklis yra apie sudėtingą žmogaus kelią į Gyvenimo Šviesą.

PAPASONY istorija prasidėjo 2004 metais, kai aktorius ir režisierius Andrii Leliukh Kiyve subūrė entuziastingą teatro kūrėjų komandą. Spektaklio „Pasąmonės šnabždesiai… Sapnai”, kurio pasirodymą išvysime Menų spaustuvėje, premjera įvyko dar 2009 m. Pirmoji spektaklio versija buvo draminio ir šešėlių teatro derinys, tačiau vėliau režisierius nusprendė atsisakyti teksto ir spektaklį perteikti tik kūno ir šešėlių kalba. Šešėliai - unikalus instrumentas, atveriantis erdvę begalinėms žmogaus emocijų ir jausmų išraiškoms: meilė ir neapykanta, laimė ir skausmas, gamtos ir visatos galios. Šis darbas buvo itin palankiai priimtas publikos ir teatro kritikų, sulaukęs nominacijų tarptautiniuose ir Ukrainos teatro festivaliuose.

Pasirodymai Lietuvoje yra trupės turo po Europą pirmoji dalis. PAPASONY siekia surengti kuo daugiau pasirodymų, o surinktas lėšas skirti Ukrainos labdaros fondui Global Synergy, kurie dirba su karo medikais fronto linijose ir teikia humanitarinę pagalbą nukentėjusiems nuo karo.

Plačiau apie fondą ir paaukoti jiems tiesiogiai galite čia: https://globalsynergyfoundation.org/en/make-a-donation/

Režisierius: Andrii Leliukh
Žanras: tragikomedija
Spektaklio trukmė - 50 min. be pertraukos
Bilieto kaina - 12 Eur. Bilietais prekiauja Paysera Tickets.

Dėkojame Menų spaustuvei neatlygintinai suteikusiai salę šiam pasirodymui.

Event location