Region: International
Language: English
Change

Pardavimų mokymai su Mindaugu Lastausku

Mokymų metu sužinosite:

Kaip pasiruošti pardavimui ir tinkamai nusiteikti psichologiškai (prieš pradedant ieškoti klientų reikia atitinkamai pasiruošti. Ši mokymo dalis skirta kaip tik tam. Lektorius sako, kad profesionalai pasiruošia, o diletantai „improvizuoja vietoje“).
Klientų tipus pagal DISC (pasak lektoriaus, norint sėkmingai parduoti, reikia pažinti klientą. Ši dalis apima pasaulyje populiarią žmonių elgsenos metodologiją DISC ir pardavimą skirtingų tipų klientams).
Ką daryti, jog susitikimas su klientu būtų sėkmingas ir kaip išsiaiškinti jo poreikius (šioje dalyje mokomasi, kad pirmas susitikimas su klientu pristatant produktą netaptų paskutiniu. Koks turi būti susitikimas pradedant įžanginiu small talk‘u, baigiant susitikimo apibendrinimu).

Apie lektorių:

Mindaugas Lastauskas yra ilgametis B2B sektoriuje besisukantis pardavėjas. Nors, kalbant apie Mindaugą, šis žodis yra per menkas. Jis - ne tik pardavėjas, bet ir pardavimo mokymų lektorius, o taip ir Vilniaus universiteto dėstytojas, Žinių radijo laidų autorius.
M. Lastauskas sieja save su pardavimais jau nuo 2001 m., tad pasidalins ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir praktiniais patarimais, kuriuos sukaupė per eilę metų.  Mindaugui pardavimų žinias teko panaudoti dirbant su televizijos kanalais TV3, TV6, TV8, radiju POWER HIT RADIO, naujienų portalu DELFI.

Event location