Region: International
Language: English
Change

Patyriminis savaitgalis SIELOS ŽVAIGŽDĖ. Vasaros gongų naktis

 

Upės ir šlaitų apsuptyje, Ukmergės rajone įsikūrusiame „Žvaigždžių slėnyje“, kiekvienas turėsit galimybę patyrinėti savo sielos kerteles, skirti laiko buvimui su savimi gamtoje, o svarbiausia – uždegti liepsnelę savo širdies gelmėse.  

Tai gilus ir stebuklingas laikas gamtoje.. Tai savęs patyrimas per įvairius garsus.. Tai ypatinga galimybė atitrūkus nuo kasdienybės rūpesčių grįžti į svarbiausią vietą pasaulyje – savo vidų.

Rugpjūčio 6-7 dienomis kviečiame patirti save Žvaigždžių slėnyje. 

ŠIŲ METŲ PROGRAMOJE:

 • SUTARTINIŲ RATAS su Šarūnu Mikelioniu. Spragsinti ugnelė, būgnas, dūdmaišis ir plaukiantys balsai - kas gali būti labiau magiško? Lengvai ir meistriškai kiekvienas dalyvis taps dalimi, šios gražios balsų puokštės.  "Pati sutartinė savo struktūra artima mantrai, kuri kaskart kartojama. Sutartinės tekstas ir melodija sukasi spiralės principu, balsai vienas kito atžvilgiu yra lygiaverčiai, todėl neegzistuoja konkreti ir apibrėžta pabaiga." 
 • ARBATOS GIMIMO RITUALAS. ypatinga energijų jungtis, elementų sąjunga, gamtos dovana žmogui. Arbata gimsta garsuose ir šokyje visų dalyvių bendrame procese. Rezultatas kolkas tik įsivaizduojamas, bet labai skanus ir stebuklingai stebinantis:)
 • GONGŲ DIRBTUVĖS. Gongai - esmė, prasmė ir tikslas. Giliai, bet labai komfortiškai prisiliesime prie Gongų paslapčių, legendų ir pranašysčių.  Pažinsime grojimo gongais technikas, patirsime jų poveikį, grosime kartu. Norintys galės groti nakties metu. 
 • Terapinė Meditacija – Gyvų Garsų Apsuptyjes su Živile Buinevičiūte. Atpalaiduojančios meditacijos praktikos, stiprinančios septynis elementus. Meditacijas lydės smuiko melodijos ir kiti šiai meditacijai skirti instrumentai (būgnai, koshi varpeliai, kristalas ir kt.).
 • GONGŲ NAKTIS. Per visą naktį, prie ugnelės, palapinėje, pavėsinėje ar po atviru dangumi, labai švelniai skambant gongams, žmonės miega, medituoja, ar tiesiog klausosi tyloje..Gongų Naktis – tai pilnatviškas, švelnus, skaidrus gongų gaudesys per visą naktį.Tai metas – kai tarsi visa Visata dovanoja kosminę Gongų lopšinę. Tai Tylos ir Garso vienybės metas, lengvas ramybės apkabinimas. Groja Raimundas Binkauskas, gongo meistras, garso terapijos praktikas, pradininkas Lietuvoje ir kiti dalyviai.
 • RYTO GONGAS - RYTIETIŠKA MANKŠTA PRIE UPĖS. Pažadinsime kūną ir visą savo gyvybinę sistemą naujai dienai, naujai pradžiai. Lengvi judesio, kvėpavimo ir balso pratimai padės jaustis pakylėtai, žvaliai, energingai. Pojūtis momentinis ir ilgalaikis. Užbaigsime sąmoningomis apsivalymo maudynėmis upėje.
 • SĄMONINGO KVĖPAVIMO BEI MEDITACIJOS INTEGRACINĖ PRAKTIKA su Giedre, ,,AMRITA namai" įkūrėja. Paprasta būti savimi, kai esama savimi. Gera būti drauge vardan visumos, kai lydi fundamentalios prasmės. Praktikų metu kviesime prisiliesti prie sielos svajonių kalbos, savos prigimties, vertybių, dorybių, resursų, gebų. Atliepti esačiai, kuo esame iš prigimties. Atsigręžti į savyje glūdinčius lobius bei galimybes, išties galime daug daugiau nei padaroma šiandienoje.  Reabilituoti savo svajotoją bei drąsa būti savimi, gyventi gyvenimą.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • Savaitgalis vyks gamtoje, tad reikėtų pasirūpinti palapinėmis, miegmaišiais, atitinkamais rūbais, maudymosi rūbais, rankšluosčiais.
 • Turėkite savo puodelius karštai arbatai ant laužo
 • Savaitgalio metu vaišinsime namine duona ir sūriu, bet siūlome pasirūpinti užkandžiais ir vandeniu.
 • Renginio organizatoriai pasilieka teisę koreguoti renginio programą.
 • Žvaigždžių slėnyje organizuojami renginiai ir šventės skirtos blaiviam laiko praleidimui. Todėl labai prašome, gerbiant šią vietą ir žemės šeimininkus, nesivežti alkoholinių gėrimų ar kitų svaigiųjų medžiagų.
 • Slėnyje draudžiama kūrenti laužus ne tam skirtoje vietoje ir kurti kepsnines renginio metu.

RENGINIO PRADŽIA: 16 val. (renkamės nuo 14 val. )

BILIETAI:
bilietai suaugisiems  - 75 €

VAIKAMS IKI 6 METŲ DALYVAVIMAS RENGINYJE NEMOKAMAS. NUO 7 IKI 14 METŲ - TAIKOMA 50 % NUOLAIDA. (Vaikų amžius bus tikrinamas renginio metu)

-------------

VšĮ "Žvaigždžių slėnis LT" - ne pelno siekianti organizacija, kuriоs tikslas sukurti erdvę visokeriopam poilsiui gamtoje: tiek emociniam, tiek fiziniam, tiek dvasiniam, vystyti Gamtos terapiją.
Kviečiamie ir Jus prisidėti prie erdvės kūrimo, vystymo ir plėtojimo, bei būti šio nuostabaus proceso dalimi. Susisiekite su mumis!

-------------

 

SLĖNYJE GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA:

 • Kūrenti laužus ne tam skirtoje vietoje ir kurti kepsnines renginio metu.
 • vartoti alkoholį ar kitaip svaigintis.
 • Renginio organizatoriai pasilieka teisę nesilaikančius šių reikalavimų dalyvius išprašyti iš renginio be pinigų grąžinimo.

Visi pinigai surinkti už renginio bilietus bus skirti renginio išlaidoms padengti ir tolimesniam Žvaigždžių slėnio vystymui. 

 

Event location