Region: International
Language: English
Change

Pianisto Viktoro Paukštelio rečitalis

Rugpjūčio 5 d. 18.00 val. Rašytojo Thomo Manno muziejuje

Pianisto Viktoro Paukštelio rečitalis

Koncerto programa:

J. S. Bach
English Suite No.3 in G minor, BWV 808

A. Pärt
Für Alina
Für Anna Maria
Variations for the Healing of Arinushka

D. Scarlatti
Sonata in D Minor, K.9
Sonata in E Major, K.380
Sonata in D Minor, K.141

S. Rachmaninoff
Sonata No. 2 in B flat minor, Op. 36

Viktoras Paukštelis neretai vadinamas unikalios prigimties menininku, nes publikai pateikia dviejų savo talentų – tapybos ir skambinimo fortepijonu jungtį. Muzika ir dailė šiam menininkui – tai du persipinantys ir vienas kitą papildantys komponentai: nenušlifuotas jo tapybos impulsyvumas prideda eksperimentinės drąsos scenoje, o vizualinis darbas spalvomis kuriant formą tampa girdėjimu, kuris perkeliamas į pianizmo plotmę. Klasikinėje scenoje tokia dviejų meno šakų sintezė neturi analogų.

Po itin sėkmingo pasirodymo Niujorko „Carnegie Hall“, „The New York Concert Review“ pažymėjo „aukščiausios klasės“ Viktoro ritmo pojūtį, o jo muzikavimą vadino nuoširdžiu, tvirtu ir uždegančiu. Savo programoje, be gerai žinomų klasikos kūrinių pianistas atlieka ir rečiau skambinamus Jeano-Philippe Rameau, Domenico Scarlatti, Anatolijaus Lyadovo, Aleksandro Skriabino, Césario Francko kūrinius, taip pat atlieka savo brolio kompozitoriaus Vytauto Paukštelio kūrinius. Šiuo metu atlikėjas ir menininkas koncertuoja Lietuvoje, JAV,  Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose festivaliuose.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location