Region: International
Language: English
Change

PR Impact Awards 2020

Pastaruoju metu žiniasklaidoje garsiai nuskambėjusios istorijos atkreipia dėmesį į bendrovių reputacijos reikšmę. Kiek ji svarbi, kiek ir kaip verta į ją investuoti? Kokią vertę kuria reputacija ir kaip ji gali padėti krizinėse situacijose? Koks ryšys tarp organizacijos reputacijos ir siekiamų tikslų? Kaip reputacija kuriama viešajame sektoriuje? Šiomis temomis diskutuosime, provokuosime ir realiai, pinigais išmatuosime REPUTACIJOS KAINĄ šių metų online konferencijoje su apdovanojimais gyvai „PR Impact Awards 2020“.

Renginys kviečia įvairiuose sektoriuose dirbančius komunikacijos specialistus keistis mintimis, bendrauti ir iš arti pažvelgti į geriausius metų komunikacijos projektus. Lietuvos ir užsienio ekspertų vertinimo komisija išrinks laimėtojus 13-oje kategorijų – visi geriausi projektai bus pristatyti renginio metu. „PR Impact Awards 2020“  metu taip pat paskelbsime trijų specialiųjų nominacijų laimėtojus bei specialaus konkurso „Koronaviruso iššūkis“ laureatus.

Bilietų kiekis ribotas, tad kviečiame juos įsigyti jau dabar.

„PR Impact Awards“ yra svarbiausias Lietuvoje vykstantis metinis renginys, organizuojamas dviejų šalies komunikacijos profesionalus vienijančių organizacijų: Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RVSA). Renginys vyksta nuo 2014 metų, jį sudaro trys dalys: konferencijos programa su Lietuvos ir užsienio pranešėjų įžvalgomis, geriausių ryšių su visuomene projektų pristatymas ir apdovanojimų vakaras.

Event location