Praktinis užsiėmimas "Ištarto žodžio galia"

Ar pastebėjote, kad kai kurie žmonės, vos išsižioję ir pradėję kalbėti bet kuria tema, iškart patraukia dėmesį? Yra tokių žmonių, kurių žodžiai turi jėgos, svorio, nepriklausomai nuo to, ką jie kalba. O yra tokių, kurių niekas negirdi, taip pat nepriklausomai nuo to, ką jie kalba.

Kada ištartas žodis turi galią?

Sausio 21 d. 14 val. kviečiame visus į praktinį užsiėmimą "Ištarto žodžio galia".

Šis užsiėmimas yra skirtas visiems, kurie kalba - bet kurios profesijos atstovams ar studentams. Nes visada ir visiems mums būna situacijų, kai turime pristatyti savo nuomonę, savo darbo rezultatus, turime pasakoti apie save pokalbyje dėl darbo ar kitose situacijose, kuriose turime kalbėti įtikinamai ir sklandžiai. 
Galiausiai, galbūt jūs esate tas žmogus, kuris galėtų daugiau gyvenime pasiekti, jei tik įgytų daugiau laisvumo kalbant prieš bet kokio dydžio auditoriją?

Užsiėmimo metu sužinosite:
* kas suteikia ištartam žodžiui jėgos,
* kas yra asmeninė tiesa,
* kas mane veda į priekį - baimė ar meilė,
* kaip atpažinti savo baimes ir jas transformuoti,
* kas yra Emocijų paleidimo technika ir kaip ja naudotis,
* kas yra kuriamoji vizualizacija ir kaip ja naudotis.

Praktinėje užsiėmimo dalyje peržvelgsite savo asmenines viešo kalbėjimo baimes, abejones, nerimą ir visa tai paleisite, naudodamiesi Emocijų paleidimo technika.

Tuo, ką išmoksite, galėsite naudotis savarankiškai.

Užsiėmimo trukmė: 3 val.

Užsiėmimo kaina: 
1 asm. 15 eur.
2 asm. 26 eur.

Teorinės dalies audio įrašas (dalyviai gauna nemokamai): 10 eur. 
Pastaba - audio įrašas siunčiamas ne automatiškai, o 1-2 dienų bėgyje po užsiėimo. Jei kyla klausimų, visada galite kreiptis kontaktais, nurodytais žemiau.

Užsiėmimą veda:
Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Užsiėmimas vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Daugiau informacijos el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com, tel. 8 604 20 485 (Asta)
Jei nepavyksta prisiskambinti - rašykit el. laišką arba skambinkite per WhatsApp arba Viber :)

Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite, arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.

Iki malonaus susitikimo!


Event location