Region: International
Language: english
Change

Pulso diagnostikos seminaras Vilniuje

Pirmą kartą Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse!
Pulso diagnostikos seminaras Vilniuje!
Apjungiame tradicijas su technologijomis!

Susisteminkite savo Ajurvedos, pulso diagnostikos, tradicinės kinų medicinos ir fitoterapijos žinias, o taip pat integruokite į savo konsultacinę praktiką naujas genetinės analizės technologijas ir šiuolaikinius paciento funkcinės sveikatos būklės įvertinimo metodus naudojant „VedaPulse“ technologiją.

Programa sudaryta atsižvelgiant į sveikatos specialistų ir konsultantų praktinių užduočių sprendimus:

• Sistematizuoti savo žinias ir įgyti naujas kompetencijas. Kombinuotas požiūris pagal tris tradicines sveikatinimo sistemas (vakarų, ajurvedinę ir kinų) ir konstitucinis požiūris į kiekvieną pacientą, padės Jums tapti unikaliu specialistu bei išmokys suformuoti Jūsų pacientams efektyvią reabilitacijos programą.

• Atverti sau naujas darbo su „VedaPulse“ prietaisu ribas. Pasinerkite į darbo su pulso diagnostikos komplekto „VedaPulse Professional“ plonybes ir diagnostikos rezultatų interpretacijas, remiantis Ajurveda bei tradicine kinų medicina.

• Įdiegti į savo veiklą inovatyvius genetinio testavimo su „VedaGenetics“ technologija metodus. Remiantis genetiniu programos testavimu, išmoksite formuoti pacientams reabilitacijos programas, remiantis Ajurveda bei tradicine kinų medicina.

• Naudoti naujausius metodus savo kasdieniame darbe. Pažintis su naujausiomis technologijomis ir praktinis darbas pirmaujančiomis technologijomis atvers Jums naujas žmogaus būklės vertinimo galimybes ir pagerins Jūsų veiklos finansinį efektyvumą.

SEMINARO EKSPERTAS: Olegas Sorokinas
Olegas Sorokinas – vykdantysis Nacionalinės Ajurvedinės Medicinos Asociacijos (Rusijos Federacija) direktorius, bendrovės „Biokvant“ įkūrėjas, gydytojas, medicinos mokslų kandidatas, „VedaPulse“ technologijos autorius, idėjinis projektų VedaEducation, VedaGenetics įkvėpėjas. Koordinacinės tarybos norminiam-teisiniam reguliavimui liaudies medicinos sferoje prie Rusijos Federacijos Sveikatos apsaugos ministerijos ekspertas. 85 mokslinių publikacijų apie klinikinę fiziologiją ir pulso diagnostiką autorius. O taip pat, pasaulinio garso pulso diagnostikos guru, Ajurvedos gydytojo Vasant Lado mokinys, sukūręs šią technologiją bendradarbiaudamas su savo mokytoju ir semdamasis iš jo gilių pulso diagnostikos žinių.

Dėka savo klasikinio medicininio išsilavinimo, mokslinio požiūrio tyrinėjant tradicines sveikatinimo sistemas, o taip pat nuolatinių tyrimų, tiek asmeniškai, tiek kartu su pasauliniais lyderiais, Olegas Sorokinas yra unikalus mokytojas, profesionalas, praktikas ir ekspertas, kuris apjungia Vakarų technologijas ir Rytų išmintį. 

SEMINARO VIETA
“Grata Hotel”, Vytenio g. 9, LT-03113 Vilnius

DIENOTVARKĖ IR SEMINARO KAINOS:
„1 diena“ - Pagrindinės temos - 40 eurų
● Darbo su technine „VedaPulse“ prietaiso dalimi pagrindai.
● Pagrindinių bazinių rodiklių interpretavimo pagrindai.
● Darbo su diagnostiniais ir reabilitaciniais pulso diagnostikos komplekso „VedaPulse“ pagrindai.

„2 diena“ - Pagrindinės temos - 60 eurų
● Praktinių pulso diagnostikos rankų pirštais įgūdžių formavimas
● Sindrominė analizė kaip profesionalios diagnostikos pagrindas, naudojant „VedaPulse“ prietaisą.
● Teisiniai tradicinės medicinos specialisto darbo aspektai.

Dalyvavimo variantai:
● Dvi dienos (100 eurų)
● Tik 2-a diena (60 eurų)
● Tik 1-a diena (40 eurų)
● Išankstinė vietos rezervacija (20 eurų)

P.S. Seminaras vyks rusų kalba.

Registracijos nuoroda: https://vedapulse.com/portal/seminar-lithuania-2019-lt