Region: International
Language: English
Change

Rasų rajonas be kapinių: ekskursija Vilniuje

Kviečiame į pasivaikščiojimą po labai paslaptingą ir nedaugelio atrastą Rasų rajoną. Ir nors jame garsiausios yra Rasų kapinės, šį kartą pažinsime Rasas be jų, ir ieškosime mažiau žinomų vietų. Čia yra ir karo nepaliestas carinių laikų kvartalas, ir sovietų subjaurotos bažnyčios, stačiatikių kapinės, geležinkelis, skiriantis rajoną į dvi dalis, kalėjimas ir net namų teatras! Ir dar šio bei to. Daugiau apie viską – ekskursijoje.

➡️ Ekskursijos pradžia: Subačiaus apžvalgos aikštelė
⭕ Ekskursijos pabaiga: Aido gatvė (o tai yra netoli Rasų kapinių, galite mašiną palikti ten arba Varšuvos gatvėje) 
🕜 Ekskursijos trukmė – iki 2.5 val.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

☔  Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ir tinkamų rūbų :)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location