Rebefingas su Vidūnu Gedeikiu

Sąmoningas kvėpavimas padeda susigrąžinti sąmoningumą, buvimą čia ir dabar, taip save išlaisvinant iš klaidingų įsitikinimų, destruktyvių elgesio šablonų ir skausmingų patirčių.

Keturis trečiadienius iš eilės Vidunas Gedeikis ves mus į autentišką vidinę kelionę. Su rebefingo arba sąmoningo kvėpavimo (angl. rebirthing-breathwork) praktika jis sieja save jau nuo 2011 m., kuomet išmoko šios technikos Meksikoje iš Dan Brule.

Pasak Vidūno, „sąmoningas kvėpavimas – tai patyrimas, kuriame dalyvaujate jūs ir jūsų kvėpavimas, o aš esu tos kelionės asistentas/gidas/liudininkas. Paveikumas priklauso tik nuo jūsų – kaip giliai esate pasiryžę nerti. Ėjimas gilyn į save, sluoksnis po sluoksnio, gali pateikti netikėtų siurprizų ir autentiškų patyrimų, kurie vėliau transformuojasi į gilesnį savęs suvokimą, emocinį laisvumą, atvirumą sau ir pasauliui. Žmogus turi patirti džiaugsmą, palaimą, meilę, pasitenkinimą ir saugumą, bet šiuolaikinis ritmas ir kontekstas mus atitolina nuo to, kas mums ir taip priklauso. Užsiėmimo metu įmanoma prie šitų dalykų prisiliesti, juos patirti ir įsitikinti, kad tai kyla iš vidaus.“

Daugiau apie Vidūno veiklą galima sužinoti www.kvepavime.lt ir http://samoningas.kvepavimas.lt/

Kaina:

Viena sesija: 15 Eur

Keturios sesijos: 50 Eur

Vietų skaičius ribotas.

Nepamiršk 2 val. prieš užsiėmimą nevalgyti, turėti patogią aprangą, kuri nevaržytų įkvėpti visą patalpos orą, ir atsinešti keletą vaisių sau ir kaimynui – jie padės įsižeminti po užsiėmimo.

Kyla klausimų?

Susisiek: komanda@kariaikurejai.lt ; +37069389674 Severina; +37065375757 Mindaugas

Šios rebefingo sesijos yra Karių Kūrėjų kurso "Realybės Valdymo Pagrindai 0.4" dalis, gali dalyvauti tik šiose sesijose arba užsiregistruoti į kursą ir išbandyti pilno paketo efektą.

Plačiau apie kursą: http://bit.ly/kariu-kureju-kursas 

Event location