Region: International
Language: English
Change

RENGINYS MOTERIMS: 'DRĄSA GYVENTI'

RENGINYS MOTERIMS: ‘DRĄSA GYVENTI’

Kviečiu TAVE į interaktyvų renginį moterims, kur įsikvėpsi, atsipalaiduosi, gausi gerų emocijų, harmonizuosies ir pasisemsi naujų žinių. 
Atstumas tarp žmonių vis didėja, palaikymas ir ryšys tampa ypač aktualūs. Kviečiu sukurti tikrą artimą, gilų ryšį, patirti, ką reiškia tikras moteriškas palaikymas. Tokio solidarumo, palaikymo ir vienybės kaip savo renginiuose moterims - dar nesu patyrusi. 

Man dažnai kartodavo: ‘tau gerai, kad tu drąsi’. Iš pradžių tai sulaukdavo mano nusistebėjimo, o tada aš atsakydavau: ‘aš nesu drąsi - aš RENKUOSI GYVENTI.’ Būti laiminga, būti savimi ir gyventi taip kaip trokšti - reikia drąsos. Pasidalinsiu savo žiniomis ir patirtimi renkantis gyventi.

Renginys skirtas visoms moterims, net jei tau atrodo, kad tema tavęs asmeniškai neliečia, bet atvykusi suvoksi kiek daug naudingų dalykų gauni. 
Renginyje skiriama laiko kiekvienai asmeniškai spręsti iškilusius klausimus, problemas susijusias su to renginio tema. Dalinsimės savo patirtimi. 

Tos, kurios lankėsi mano ‘Moteriško vakaro’ renginiuose žino, ko galima tikėtis. Kadangi jau praėjo šiek tiek laiko nuo paskutinio renginio, turėjau galimybė patobulinti renginį, kad jis būtų dar įdomesnis, naudingesnis bei smagesnis. 

Renginio programa*: 
17:30 Renkamės, arbata, gėrimai. 
18:00 Išlaisvinantis šokis
18:15 Harmonizuojantys energetiniai pratimai 
18:30 Meditacija - grįšime į ‘čia ir dabar momentą’. Nesvarbu tu patyrusi ar niekada nebandžiusi meditacijos. Aš papasakosiu kas, kaip ir kodėl. 
19:00 Seminaras: ‘Drąsa gyventi’
-Kas yra drąsa? 
-Ką reiškia drąsa gyventi? 
-Kada ir kam reikalinga drąsa?
-Ką daryti, kai trūksta drąsos?
-Ką daryti, jei nedrįsti gyventi kaip tau norisi?
-Ką daryti, jei laikas pokyčiams?
20:30 Klausimai/atsakymai. Pasidalinimai.
21:30 Atpalaiduojantis šokis atsisveikinimui
*Organizatoriai pasilieka galimybę keisti renginio programą.

Bus vaišės: vanduo, arbata, vaisiai, desertai. 


Jei turi klausimų, tai gali man rašyti asmeninę žinutę arba info@oksanakai.com


Apie renginio organizatorę, kūrėją ir lektorę Oksana Kai: 
https://www.facebook.com/watch/?v=206622657383082&extid=4yMpE6djQarTYXo5

https://www.youtube.com/watch?v=Xe-dBeme-1w&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2xl6BoeW9q8xNPSnZgCLeMtDymx9xCxgm_iNvKH3ix0Tz5eWNqzGRGv7A

Atsiliepimai apie renginius (daugiau galima peržiūrėti ‘Džiaugsmas’ puslapyje):

Laurita Grigaitytė
Su mokytojos Oksanos pagalba per labai trumpą laiką savo gyvenime patyriau visišką perversmą visose srityse. Kosmosas, atrodo viskas veriasi ir akys, ir širdis. Visos situacijos keitėsi, gerėjo akimirksniu. Ji užkabino ir skatino atsigręžti į visas skaudžiausias vietas nuo kurių visada bėgau ir tai padarius prasidėjo stebuklai:
🌱Pagaliau po tiek daug metų atsigręžiau į save, į tai ko noriu aš ir save pastačiau į pirmąją vietą, o ne pirmiausia, kad tik kitiems būtų gerai, visada buvau pirma, kuri puola padėti nieko neprašydama atgal, o man kaip bus taip bus gerai, bet daugeliu atveju nebūdavo. Dirbant pagal Oksanos metodikas savivertė ir meilė sau žymiai pakilo ir suteikė nuostabių dalykų mano gyvenime. Pradėjau pirmiausia tikrai žiūrėti ar kiekvienas atliekamas veiksmas mane džiugina, ar susitikimas su tam tikru žmogumi padarys mane laimingesne, o gal jausiuosi, kad švaistau laiką, kokie mano tikrieji poreikiai, ko aš noriu. Vis labiau pastoviu už save ir žmonės tai priima pozityviai. Nebeliko to kaltės jausmo viduje kur seniau būdavo jei nepatenkindavau kitų lūkesčių.
🌱Priėmiau save kokia esu su visais privalumais ir trūkumais (kurie iš tikrųjų taip pat yra privalumai) ir visada esu pati geriausia savo versija, nieko nėra su manimi blogai.
🌱 Oksana išmokino mėgautis viskuo, visomis savo būsenomis, emocijomis, tiek džiaugsmu, tiek pykčiu, liūdesiu, nes viskas laikina, viskas praeina, keičiasi, tuo pačiu davė gal kokia 20 skirtingų metodų kaip išsivalyti netinkamas energijas.
🌱 Oksana savo asmeniniais pavyzdžiais stipriai praplėtė įmanoma/neįmanoma ribas, nes jos pačios gyvenimas yra wow, kiek daug iššūkių ir kaip nuostabiai juos išsprendė, su kuo ir kur buvo, jei gali ji - galiu ir aš gyventi taip kaip noriu ir visuomet džiaugtis. Ji parodė, kad viskas yra įmanoma, bet tikrai viskas, ko tik nori, nėra ribų, labai teigiamai veikia tokie dalykai, įkvepia imtis veiksmų.
🌱 Susigražinau ramybę, kur senose situacijose reaguodavau skaudžiai - dabar priimu viską gana ramiai, net pati save stebinu, pvz.: sudužo marmurinis staliukas - viskas ok, tėtis sugalvos kaip sutaisyti, atšaukė sandorį - viskas gerai, bus dar geresnis pirkėjas. 
🌱 Labai daug visko bijodavau, geriau visai nedarydavau, kad nesusilaukčiau kritikos, o Oksana išmokino ir savo pavyzdžiais įrodė, kad visuomet eiti į baimes, jos kaip kelrodė žvaigždė kelyje ir už jų iš tiesų slepiasi nuostabiausi dalykai.
🌱 Po daugelio metų Oksanos dėka atkūriau ryšį su tėčiu, priimu jį toks koks jis yra ir dabar vis pasikalbame, kuo be galo džiaugiuosi, o dėka to - automatiškai susitvarkė daugelis dalykų, kas priklauso nuo santykio su tėčiu. 
🌱 Vyrams leidžiant būti vyrams (nesistengiant visko atlikti pačiai) - degalinėse stebuklingai kurą įpila vyrai ir dėl pasikeitusio požiūrio į save sulaukiu žymiai daugiau komplimentų. Pradėjau dažniau prašyti vyriškos pagalbos, net jei galiu atlikti tai pati.
🌱 Pagerinus santykį su savimi ir priėmus Oksanos metodus automatiškai pagerėjo santykis ir su antra puse, mama, sesėmis, atsirado daug naujų nuostabių draugių mano gyvenime, kas šauniausia priėmus save nebeliko noro keisti kitų, nes jie yra kokie yra, kaip ir aš esu kokia esu. Ir begalo gera būti tik su savimi, kartais daugiau nereikia nieko kito.
🌱 Stipriai pagerėjo finansinė būklė per keturis mėnesius suvokiant ir keičiant tam tikrus dalykus, gausa ateina iš visur, nebeprisirišu, kad tik iš vienos vietos ir viskas, ateina iš visur.
🌱 Vis lengviau atvirai pasakyti ką galvoju platesniam ratui žmonių, net jei tai galėtų įžeisti ir priešingai nei maniau – žmonės iš tiesų į tokius žodžius reaguoja gana ramiai, netgi su padėka, kad pasakiau atvirai, neatstūmė manęs kaip galvojau.
🌱Po vieno Oksanos seminaro širdyje tapo taip šilta, lyg ji kraujuotų ar atsivertų ir tą jausmą dabar pavyksta išlaikyti. Vis geriau jaučiu vidinį vedimą ir nors kartais atrodo tikrai nesąmonė, bet kad ir maži dalykai atlikti iš vidinio noro – atneša įspūdingus rezultatus, atradimus, kur net nebūčiau patikėjusi.
🌱 Oksanos dėka atradau labai daug dalykų, kurie gyvenime teikia džiaugsmą ir kasdien didinu tokių akimirkų kiekį, kad kiekviena diena būtų nuostabi. Daryti daugiau ką noriu nei, kad reikia.
🌱 Oksanos moterų vakarai su giliomis temomis - tai yra tai, ką būtina patirti kiekvienai. Tas bendrumas, palaikymas, nepaprastas atvirumas, visų moterų gyvenimiškų situacijų panašumas, pavyzdžiai kaip spręsti visas situacijas, puikios emocijos, jaukumas, dar gilesnis pažvelgimas į save, problemų sprendimai. Neįkainojama patirtis. Dar tiek daug visko reikia išmokti, bet su tokiomis moterimis šalia - viskas įmanoma žymiai greičiau, geriau ir dar daugiau. Nuo sausio mėnesio dalyvavau visuose gyvuose renginiuose ir kiekvienas buvo transformuojantis, toks nuostabus, aplinka ypatingai jauki, o ir dalyvavusios moterys visos ypatingos. Tiek viskas apsivertė, atsivėrė.
🌱Viena svarbiausių frazių: „Kur dėmesys – tas auga“. Mes renkamės ką auginti baimę ar meilę. Mes kuriame pačios savo gyvenimą, kad ir kaip dažnai norisi kaltinti visą kitą. Vis dažniau prisiimu atsakomybę ir jei kas netinka - renkuosi keisti. VISKAS TIK Į GERĄ.
🌱Atradau labai daug programų ir įsitikinimų, kuriuos pakeičiau į naujus, pozityvius. Labai įstrigo Oksanos žodžiai apie įsitikimus: „Kuo tikėsi taip ir bus“, tokių gilių dalykų radau apie finansus, pvz.: kad esu neverta didelių pinigų, nes dar daug ko nemoku, kad pinigai uždirbami sunkiai ir jie realiai pas mane iki šiol stebuklingais būdais tiek daug kartų neateidavo, nors privalėdavo ateiti, darbai būdavo atlikti, bet vis kas nors nutikdavo, kiekvieną kartą, bet dabar pakeitus įsitikinimus - jau kitaip, jau viskas keičiasi ir gerėja.
Įdomus faktas ir tas, jog dažnai renginiams ar kai kuriems draugų susitikimas nerandu nei laiko atvykti, nei noriu leisti pinigus, o pas Oksaną – nesvarbu, kad 500 km pirmyn atgal, nesvarbu, kiek kainuos ar pliaups lietus visą kelią – žinojau, kad turiu čia būti bet kokia kaina, net jei ir viena važiuočiau, buvo didžiulė vidinė trauka ir iš tiesų tai ką daro Oksana - pakeitė mano gyvenimą. Milijonai padėkų už tai, kad esi ir ką darai. 😇

Aušra Kondrotaitė Vėlavičienė
Pirmas ispudis.. Oksana-is isores itin svelni, bet viduje be galo stipri moteris, o kiekvienas jos zodis taikliai ir giliai pasiekia buten ta vieta, kuriai reikia sveikti, taisytis, keistis... Dalyvavau dvejuose seminaruose, po kiekvieno jauciausi lyg pakyleta, tai kas nesuprantama patapo paprasciau nei 2x2,kas nesuvokiama, buvo isaiskinta labai paprastais, suprantamais zodziais kiekvienam...Labai tikiuosi, kad siu seminaru ir moterisku vakaru sesijos nenutruks 💗🙏

Ausra Hock 
Tikrai tikrai nuoširdžiai, visoms moterims, panelėms, mamoms ir močiutėms siūlau apsilankyti renginyje pas Oksana! 😊❤
Tai ne tik, kad pakeičia sąmonę ar savivertę, tai pakeičia GYVENIMĄ! 
Linkiu visoms kuo greičiau ištvert karantiną ir kuo greičiau susitikt pas Oksaną! 🤗 Likite sveiki ir sąmoningi 😃

Laura Meškė
Oksanos vedami vakarai prilygo labai moteriškiems susibūrimas paatviraujant, išsipasakojant jaukioje aplinkoje tarp žvakių. Po renginių jausdavausi labai pakylėta ir įkvėpta. Oksana charizmatiška asmenybė, be išvedžiojimų sakanti kaip yra, tad nuo savęs labai nepabėgsi, kai susiduri akistatoje😊o susidūręs su savimi akis į akį, daug tiesų suvokimas ateina.... Ačiū už tai, ką tu darai dėl moterų 🥰

Džineta Ovčinikovaitė
Ačiū už tavo seminarą ir pasibūvimą tokioje jaukioje aplinkoje😊 jame atsidūriau visai netikėtai, nes vietų jau buvo nebebuvę😄 bet vidinis balsas vis ragino sudalyvaut ir nesigailiu. Niekada anksčiau neteko dalyvauti panašaus pobūdžio seminaruose, todėl buvo išties įdomu tavęs klausytis ir būti tik moterų apsuptyje🌸💕 i tuos klausimus, kuriuos turėjau savo viduje išsikėlusi buvo atsakyta, jų net neužduodant garsiai🤗 iš tavęs sklido nuoširdumas, visiškas atsipalaidavimas, ramybė, kurią jaučiau būdama Tavo namuose🤗 jei kada vėl organizuosi seminarus gyvai arba moterų stovyklas, keliones, manau prisijungsiu 🌸☺️

Kaina: €40
Bilietus galima įsigyti iš anksto arba vietoje, jei bus likusių vietų. Rašyti asmenine žinute.
❗️Registracija būtina (asmenine žinute arba el. paštu info@oksanakai.com ). 

Pastabos: 
- sėdėsime ant žemės, galite atsinešti savo pagalvėlę, pledą. Tam tikras kiekis pagalvėlių ir pledų bus.
- Renginyje nebus naudojamasi telefonais/fotoaparatais.
- Rekomenduojama: turėti kažką ant ko galėsi užsirašyti.
- Susirinkti iki 18val, nes tada bus užrakinamos durys.

Ačiū,
Oksana Kai

Event location