Region: International
Language: English
Change

Rūta MUR pristato albumą: LOVE STORY SHORT

Rūta MUR - stipraus balso dainininkė ir muzikos kūrėja, New Nostalgia žanro atstovė Lietuvoje, pristato atvirą meilės pasakojimą, sudėtą į albumą: LOVE STORY SHORT

Atlikėja žavisi 80-ųjų estetika ir nevengia klajonių melancholijoje ir portugališkajame saudade (stiprus, mylimo žmogaus ar praeities įvykio, ilgesys). Sakoma, kad Rūtos MUR muzika nukelia į paslaptingas, seniai pamirštas, o gal dar net nepažintas, savasties gilumas. Jose glūdi jauni atsiminimai, jautrios pažintys su meile ir šilto, vasaros vakaro vaizdinys, kuriame liūdnas vėjas švelniai primena, kad niekada nebus gana to jausmo, kuris žmogų su kitu, ištinka tik kartą.

LOVE STORY SHORT yra jaunos, švelnios ir naivios meilės pasakojimas. Kai svajonės, sapnai ir realybė susipina į vieną ir darosi sunku atskirti, kur prasideda ir baigiasi tikrovė. Jausmai. Logiškai nepaaiškinama nuojauta, kad ryšys lemtas. Susidūrimas neišvengiamas. Šis albumas yra intuityvi kelionė po meilės slėpinius, ieškant savo ir kito žmogaus jungčių. Ir tos jungtys buvo atrastos, tik lūkesčiai buvo skirtingi. Dėl to kyla agonija, trūkumas ir bandymas užpildyti tuštumą muzika.

Love Story Short yra sumišusio ir savotiškai žavingo, jaunystės laikotarpio įamžinimas garsais ir žodžiais. 

Albumo pristatymas - performansas, įvyks Liepos 22d., 19val. Legendos Klube, Kalvarijų g. 85, Vilniuje.

 

Facebook/Instagram: @rutamur

Youtube: https://www.youtube.com/c/rutamur

Spotify: https://open.spotify.com/artist/2QfgVqH2rFOPF8dLsyXRWW?si=jIYofqigTkK_cwMmVyA_uA

 

*19val. durys, 20val. pradžia.

*Bilietai bus pardavinėjami ir prie durų.

*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

 

Event location