Realybės Valdymo Pagrindai | Transformacijų Savaitgalis

Ar Tave kada buvo apėmęs jausmas, kad gyvenime viskas klostosi lyg ir gerai, bet ...? Ar kada bandei įsivaizduoti, kaip atrodys Tavo gyvenimas po metų, trijų, dešimties? Kai sulauksi senatvės? Ir galbūt ši vizija taip pat nepasirodė įkvepianti? Kada paskutinį kartą klausei savęs, kur norėtum būti? Kokia yra ta kryptis, kurią jausdamas kasryt su džiaugsmu, o ne kančia šoktum iš lovos ir leistumeisi į naują dieną?

Šiuos klausimus vienaip ar kitaip daugelis užduodame sau įvairiais gyvenimo tarpsniais. O mes kviečiame ne tik juos užduoti, bet ir drauge surasti atsakymus. Stabtelėti, įsivertinti, kur iki šiol ėjai, ar tikrai ten nori nukeliauti, ir su naujų įgūdžių pagalba nusibrėžti tokią gyvenimo kryptį, kurios trokšta Tavo širdis.


Sausio 10-13 dienomis prisijunk prie mūsų „Realybės Valdymo Pagrindų“ (RVP) transformacijų savaitgalio renginyje, kurio metu:

• naujai pažvelgsi į savo kasdienybę, lengviau pastebėsi nenaudingus įpročius ir tautrukdančius veiksmus, kuriuos dažnai atlieki nė nesusimąstydamas;

• praktikuosi ir įsisavinsi paprastus pratimus, leisiančius savarankiškai pakelti savo energiją ir būseną į aukščiausią įmanomą per kelias minutes bet kokioje aplinkoje ir situacijoje;

• išmoksi dekonstruoti žalingus įsitikinimus, kurie trukdo pasiekti norimų rezultatų, ir susikursi naujus, naudingus įsitikinimus;

• į savo veiksmus žvelgdamas per poreikių prizmę, išmoksi su mažiau pastangų kokybiškiau patenkinti savo poreikius;

• aiškiai įsivardinsi savo vertybes ir išmoksi jas kalibruoti gyvenimo eigoje;

• pasirinksi savo gyvenimo kryptį ir išsikelsi įkvepiančią misiją ateinantiems trims mėnesiams;

• išmoksi kasdien taikyti paprastus pratimus, padėsiančius judėti trokštama kryptimi ir kilstelėti gyvenimo kokybę į iki šiol nepažintą lygmenį.

Seminarus ves ir į autentiškumą bei vidinę darną lydės lektorius, asmeninis treneris, kūno sąmoningumo mokytojas, sveikos gyvensenos praktikas Linas Matulis. Pagal išsilavinimą – architektas, o pagal pašaukimą – žmogaus potencialo tyrinėtojas, Linas daugiau nei penkiolika metų kūrė ir plėtė savo priemonių arsenalą gyvenimo pilnatvei kurti.

Šimtus žmonių paruošęs pirmajai patyriminei plūduriavimo kelionei savo įkurtoje plūduriavimo studijoje „Zen Spa“, dešimtis žmonių vedęs į stulbinamą akistatą su savimi “Atgauk Savo Tikrąją Galią”, “Autentiškų Patyrimų Savaitgalis”, „Realybės Valdymo Pagrindų“ seminaruose, Linas kviečia patirti, kad tikrovė gali būti nebūtinai tokia, kaip mes sau kasdien esame įpratę kartoti, ir tapti tikraisiais savo gyvenimo šeimininkais – „Kariais Kūrėjais“, teikiančiais pilnatvę sau patiems, artimiesiems ir aplinkiniams.
 

RVP praktinių Lino Matulio seminarų temos:

1. SKAUSMAS BEI MALONUMAS: dvi bazinės super jėgos ir kaip jas abi naudoti savo gerbūviui.

2. BŪSENŲ ANATOMIJA: ką daryti, kad Tu valdytum savo būsenas, o ne būsenos valdytų Tave? Fiziologija, biochemija, dėmesys.

3. NEUROASOCIACIJOS: automatinio reagavimo “mygtukai”, emocinė erdvės inercija, vidinis prieštaravimas ir savęs sabotavimas.

4. ĮSITIKINIMAI: kaip identifikuoti, dekonstruoti ir transformuoti įsitikinimus, kurie trukdo keliauti toliau?

5. SKAUSMINGŲ PRAEITIES ĮVYKIŲ TRANSFORMAVIMAS: kaip susigrąžinti praeityje įstrigusią galią, išmokti gautas pamokas ir iš tikro atleisti sau bei kitiems?

6. TAVO AUTENTIŠKA KONFIGŪRACIJA IR TAVO GALIOS KANALAS: kai Tu esi savo “galios ciklono centre” – pasaulis aplink Tave keičiasi greitai, bet Tu pats esi visiškoje ramybėje. Išmok veikti, judėti ir gyventi joje.

7. 7 POREIKIAI IR 7 ŽMOGAUS KŪNO CENTRAI: kokie jie yra, kokią įtaką jie daro mūsų gyvenimui ir kaip juos naudoti tam, kad keltum savo kasdienybę į vis naują kokybę?

8. VIDINIS ĮVAIZDIS IR VERTYBĖS: kol turi seną vidinį įvaizdį, joks ilgalaikis progresas tiesiog neįmanomas, todėl kursime naują vidinį įvaizdį aplink Tavo aukščiausias vertybes.

9. BESĄLYGIŠKA TAVO GYVENIMO VIZIJA: jei neturi gyvenimo vizijos, kuri Tave trauktų į priekį, gali būti, kad tempi atgal save pats. Metas ištaisyti šią klaidą.

10. ĮKVEPIANTI 90 DIENŲ MISIJA: koks Tavo asmeninis projektas, įvykdytas iki galo, labiausiai priartintų Tave prie Tavo gyvenimo vizijos?

 

Vienas, trumpas, intensyvus ir smagus sustojimas RVP tranformacijų savaitgalio metu – didelis, ilgai išliekantis, teigiamas pokytis. Pasinaudok proga pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies su patyrusiu gidu, kuris Tave praves per nuoseklų procesą seminarų metu.

 

Viso savaitgalio kaina: 120 Eur

Bilietui taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija. Jei kurso pabaigoje nuspręsi, kadjog buvo mažiau vertinga nei tikėjaisi, grąžinsime Tau pinigus. :)

 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija: https://goo.gl/P6FpJg
Jei nori dalyvauti, bet šiuo metu negali tiek mokėti – susisiek su mumis.

Bendraukime:

FB žinute ---> Kariai Kūrėjai

El. paštu ---> komanda@kariaikurejai.lt

Mob. telefonu ---> 869389674 (Severina), 865375757 (Mindaugas)

 

*******

“...gyvenimą keičianti patirtis. Atėjus čia atvirom rankom, o labiau protu, galima radikaliai persitvarkyti smegeninę, kad ji pradėtų veikti mano naudai. Viena geriausių patirčių gyvenime.” - Valdas Reikertas, RVP 0.1 kurso dalyvis.

*******

PROGRAMA:
 

KETVIRTADIENIS  sausio 10 d.

18:00 DURYS ATSIDARO

18:30 SEMINARAS #1

21:00 pirmos dienos pabaiga

 

PENKTADIENIS  sausio 11 d.

8:30 durys atsidaro

9:00 SEMINARAS #2

11:30 pertrauka

12:00 SEMINARAS #3

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #4

18:00 pertrauka

18:30 GYRA, KVĖPAVIMAS, MEDITACIJA

21:00 antros dienos pabaiga

 

ŠEŠTADIENIS  sausio 12 d.

8:30 durys atsidaro

9:00 SEMINARAS #5

11:30 pertrauka

12:00 SEMINARAS #6

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #7

18:00 pertrauka

18:30 BODY JAZZ

19:30 ŠOKIO KELIONĖ

21:30 trečios dienos pabaiga

 

SEKMADIENIS  sausio 13 d.

8:30 durys atsidaro

9:00 SEMINARAS #8

11:30 pertrauka

12:00 SEMINARAS #9

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #10

18:30 pabaiga
 

Praktikos, padedančios RVP seminarų metu gautas žinias pritaikyti gyvenime:


| GYRA, KVĖPAVIMAS, MEDITACIJA | Linas Matulis |

Įvaldyk efektyviausius pratimus galingai laikysenai puoselėti, apdovanok save aukšta energija ir stipriu imunitetu kvėpuodamas, mokykis vidinės ramybės.
 

| BODY-JAZZ judesio dirbtuvės | Linas Matulis |

Tavo intelektas yra tavo kūne, leisk jam judėti laisvai.

Dirbtuvėse susitiksi su savimi per kūno suvokimą, patirsi judesių laisvę ir atsikratysi senų įsitikinimų bei susikurtų kūno ribų.

 

| ŠOKIO KELIONĖ |

Nepakartojama laisvo judesio-šokio kelionė, kurios metu nusimesi išankstines nuostatas ir galėsi leisti sau žaisti. Pažink savo kūną iš naujo, gerokai artimiau, nei bet kada iki šiol.

 

*******

“Šis kursas naikina visus gyvenimo užstrigimus ir suteikia galios tapti savo gyvenimo režisieriumi.” - Paulius Mekionis, RVP 0.1 kurso dalyvis.

*******

Event location