Region: International
Language: English
Change

SĄKANDŽIO STABILIZAVIMAS PER RAUMENYNĄ.

"SĄKANDŽIO STABILIZAVIMAS PER RAUMENYNĄ”

Vienos dienos teoriniai, demonstraciniai, praktikiniai mokymai skirti gydytojams odontologams, gydytojams odontologams - specialistams.

// LEKTORIAI // 

CMFC gyd.odontolgė Rūta Turčinskienė; kineziterapeutė, “FACE Myo” veido ir žandikaulių klinikos įkūrėja Vita Mozūraitienė.

// MOKYMŲ  DATA IR LAIKAS //

2023 m. sausio mėn.  27 diena  (penktadienis)

9:00 - 18:00 val.

// RENGINIO TIKSLAS //

Gilinti gydytojų odontologų žinias apie galvos ir kaklo raumenų įtaką žandikauliui ir sąkandžiui.
Išmokyti analizuoti paciento ištyrimo metu gautus duomenis ir panaudoti gyd. odontologo kasdieninėje praktikoje darbo ir rezultatų optimizavimo tikslais. 

Pasikartosime galvos ir kaklo raumenų, dalyvaujančių fiziologiniuose stomatognatinės sistemos judesiuose lokalizaciją, anatomiją, funkciją.

Susipažinsime su pirminiu paciento ištyrimo protokolu,  kurio metu galime vertinti  kraniomandibulinę, kraniovertebralinę ir okliuzinę sistemas.  Pristatysime rentgeno nuotraukų protokolus, analizuosime juos ir akcentuosime kokią svarbą paciento motyvacijai bei gydymui jie turi.

Nagrinėsime tiesioginę skeletoraumeninės dalies ir okliuzijos priklausomybę: kaip atpažinti trauminius kontaktus okliuzijoje, kurie sukelia raumenų įtampas. 

Diskutuosime koks turėtų būti gydymo plano eiliškumas, norit stabilizuoti visą kramtymo sistemą. Kokie galimi sąkandžio stabilizavimo niuansai skirtingose klinikinėse sitacijose ir  kada reikalingas bendradarbiavimas su kineziterapeutu.

// PROGRAMA //

8.30 – 9.00 Registracija

9.00 – 10.30 Galvos ir kaklo raumenų, dalyvaujančių fiziologiniuose stomatognatinės sistemos judesiuose lokalizacija, anatomija, funkcija. Statika ir dinamika.

10.30 – 11.00 Kavos pertrauka

11.00 – 12.30 Pirminis paciento ištyrimo protokolas, vertinant kraniomandibulinę, kraniovertebralinę ir okliuzinę sistemas. Rentgeno nuotraukų protokolai, analizė ir svarba paciento motyvacijai, gydymui.

12.30 – 13.30 Pietūs

13.30 – 15.30 Tiesioginė skeletoraumeninės dalies ir okliuzijos priklausomybė: kaip atpažinti trauminius kontaktus okliuzijoje, kurie sukelia raumenų įtampas. Kaip stabilizuoti sąkandį per raumenyną? 

15.30 –16.00 Kavos pertrauka

16.00 – 18.00 Refleksija diskusijos forma: sąkandžio stabilizavimo niuansai skirtingose klinikinėse sitacijose. Kada reikalingas bendradarbiavimas su kineziterapeutu?

Kursai yra suderinti pagal SAM reikalavimus ir užregistruoti METAS sistemoje. Gyd. odontologams suteikiama 8 ak. val.

 

Event location