Region: International
Language: english
Change

Šeimos vyrų savaitgalis 2019

             Ar ir tau teko pastebėti, kad visi visada švenčia mamos diena? Ei, o kaip gi tėčiai ir vaikai? Bendravimas ir juo stiprinamas tarpusavio ryšys šeimoje yra viena didžiausių vertybių, to neįmanoma atrasti jokioje parduotuvės
lentynoje ar užsisakyti internetu.

             Pirmasis birželio sekmadienis, diena, kai sveikinsime tėčius, o geriausia dovana - kartu praleistas laikas. Ilgai brandinome ir paruošėmė Jums nerealiai vyrišką savaitgalio idėją – vyriškas, aktyvus, azartiškas ir pilnas nuotykių renginys - ŠEIMOS VYRŲ SAVAITGALIS. Dviejų dienų nuotykiai suburs šeimos vyrus tikrai bendrystei. Tai renginys skirtas ne tik tėčiams, bet ir vaikams ir juos palaikančioms mamoms, bei žinoma žmonoms! Svarbiausias šių metų Tėvo dienos akcentas yra kartu praleistas laikas ir malonūs prisiminimai su šeima.
            Jūsų laukia dviejų dienų renginys gamtoje, kur kartu galėsite išmėginti savo jėgas bei taiklumą šaudydami lankais, kausitės šratasvydžio (eng. airsofto) mūšiuose, demonstruosite savo greitį tiro užduotyse, dalyvausite grill mėsos kepimo ir žvejybos čempionate. Susipažinsite su populiariausiais, pasaulyje naudotais ar naudojamais koviniais ginklais. Šauniausius apdovanosime prizais! Stebėsite OFFROAD pasirodymą, bei išmėginsite sportinį šaudymą į lėkšteles ar taikinius padedant profesionaliam intruktoriui. Taip pat profesionalus instruktoriai mokys Jus kaip įsikurti stovyklavietę ar suteikti pirmąją pagalbą, taip pat supažindins su baziniais kariniais pagrindais ir kartu ves civilinės saugos mokymus. Profesionaliu, karišku dalyvių įvaizdžiu rūpinsis nerealios Les Ailes visažistės, o visas akimirkas fotografuos bei filmuos fotografai. Abi dienas valgysite daug skanaus maisto, nuo vegetariško patiekalo ar galingo kepsnio iki saldžiausių saldumynų. Galėsite apsigyventi specialiai įkurtame palapinių miestelyje, o šeštadienio vakarą vainikuos vakaro istorijos prie laužų su kviestiniais svečiais! Na, o patys mažiausieji džiūgaus specialiai įkurtose lauko žaidimų aikštelėse pūsdami muilo burbulus ar deliodami galvosukius.

Nepamiršk spausti #going mūsų facebook renginyje, kad nepraleistum svarbiausių naujienų.

DVIEJŲ DIENŲ (šeštadienis + sekmadienis) RENGINIO BILIETAS 49 Eur iki gegužės 21d, vėliau 59 Eur.

VIENOS DIENOS (šeštadienis arba sekmadienis) RENGINIO BILIETAS 34 Eur iki gegužės 21d, vėliau 44 Eur.

Vaikams iki 3 metų renginys NEMOKAMAS!

Event location