Region: International
Language: English
Change

Seminaras "Prisijaukinti Mėnulį"

Mėnulis - dangaus kūnas, vienas iš labiausiai apipintų magiškais pasakojimais. Tikime šiomis istorijomis, arba ne, tačiau dauguma, net ir labai šiuolaikiškai gyvenančiųjų, atsižvelgiame į Mėnulio kalendorių sėdami, sodindami arba bent jau plaukus kirpdami.

Mėnulio poveikį ypač jaučia žmonės, dirbantys klientų aptarnavimo srityje, traumatologai bei psichologai / psichiatrai. Kai kurie juokauja, jog stojusią pilnatį gali nustatyti pagal paūmėjusias konfliktines situacijas, keistų pretenzijų gausą ar šoktelėjusį traumų skaičių.

Senovės raštuose sakoma, kad Mėnulis moterį apdovanoja ypatinga moteriškumo energija. Apie ją vasario 1 d. 18 val. ir pakalbėsime seminare "Prisijaukinti Mėnulį".

Pilnatvės kupina moteris, skleidžianti minkštą Mėnulio energiją, tampa nepaprastai moteriška, patraukli ir žavinga, jos organizmas atjaunėja ir normalizuojasi hormonų pusiausvyra, ji tampa Deive – gėrio, klestėjimo ir įkvėpimo šaltiniu.

Seminaro metu kalbėsime:
* Ką duoda Mėnulis, kodėl verta jį "prisijaukinti?"
* Kas mažina Mėnulio energiją ir kas ją augina?
* Paprastos priemonės, skirtos pritraukti Mėnulio energiją.
* Stebuklinga Mėnulio meditacija (šios meditacijos įrašą gaus visi seminaro dalyviai).

Seminaras tinka ir vyrams, tačiau sukurtas moterims. :)

Seminaro trukmė: 2 val.

Seminaro kaina:
10 eur. / 1 asm.
18 eur. / 2 asm.
Seminaro audio įrašo kaina (paskaitos dalyviai gauna nemokamai): 6 eur
Pastaba - audio įrašas siunčiamas ne automatiškai, o 1-2 dienų bėgyje po užsiėimo. Jei kyla klausimų, visada galite kreiptis kontaktais, nurodytais žemiau.

Seminarą veda:
Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Daugiau informacijos el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com, tel. 8 604 20 485 (Asta)
Jei nepavyksta prisiskambinti - rašykit el. laišką arba skambinkite per WhatsApp arba Viber :)

Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite, arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.

Iki malonaus susitikimo!


Event location